Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A dead by daylightnak mi az...

A dead by daylightnak mi az értelme?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer játszottam csak vele, de ha jól tudom akkor generátorokat kell javítani ami a kijutás miatt kell, a gyilkos pedig megpróbál téged ebben akadályozni.
2021. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen karakterrel vagy. Két típus van: gyilkos és túlélő.

A gyilkos karakternek az a dolga, hogy levadássza a túlélőket. A túlélőknek meg az, hogy kijussanak a pályáról. Aztán innek a játékstílus elég összetett. Gyilkosként meg kell találni a túlélőket, túljárni az eszükön. Túlélőként generátorakat kell megjavítani, segíteni a másikon, ha elkapják. Szóval másfajta stratégiákat igényel.

A játékmenetben segítenek mindenkinek a perkek, mindegyik valami másra teszi alkalmassá a karaktert. Egyszerre összesen négy perked lehet aktív, így ezekkel is lehet taktikázni. Pl. van olyan, ami túlélőként segít gyorsabban gyógyítani egy sérült társadat vagy olyan, amivel kiütheted a gyilkost egy időre vagy olyan, ami segít gyorsabban futni, stb.

A gyilkosoknak ezen felül extra képességei is vannak, ami gyilkosonként eltérő, mégis...sajnos elég hasonló. Pl. a trapper medvecsapdákat tud lerakni, a nurse tud "teleportálni", stb.

Tény nem valami kreatív játék, de el lehet vele lenni. Sajna a sokkal érdekesebb Last year fejlesztése egy katasztrófa lett.

2021. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem unalmas, láttam már olyan játékost akinek kb mindene meg volt minden karakter skill-ek. De nem tudom el képzelni, hogy nem lehet meg unni a generátor szerelést, mert kb csak ennyit csinálsz meg futsz a gyilkos elől. Azt ha meg van minden generátor ki tudod nyitni az ajtót és vagy ki jutsz vagy nem. Azt meg nem nehéz ki találni, hogy mit csinál egy gyilkos. Xd De szerintem monoton egy kör után töröltem a játékot annyira untatott. 😅
2021. okt. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!