Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben a házban sötétség...

Sims 4-ben a házban sötétség van, pedig van lámpa?

Figyelt kérdés

Azt írja ki, ha pl tévét néznének, hogy hálózat nem működik. Se gépezni, semmit nem lehet.

Én csináltam a házat. De ilyennel még soha nem találkoztam...


2021. okt. 15. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet "get off" (vagy már nem tudom mi az angol neve) tulajdonságú a telked. Egyik kieggel bejött hogy így hálozaton kivül is tudsz lenni. ezt ellnőrizd a telek tulajdonságoknál. F2 majd bal felül a telek panel mikor a sim-eddel játszol, ott tudod megnézni és modosítani.
2021. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Xboxom van, arra nincs valami tipp? 😊 Pár nappal ezelött egy másik sims is erre a telekre költözött, és minden tökéletes. Ezért sem értem, hogy most mi van. Annyi a különbség, hogy van alapja a háznak, de ez lenne a baj? 😀
2021. okt. 15. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem bajlódtam alapzattal, de kétlem hogy ez lenne a gond. Nézd meg a telek tulajdonságokat mint írtam. Ha nem az akkor esetleg mod bezavarhat. Feltéve ha Xbox-on lehet modolni, ezt nem tudom mert Pc-ről játszottam vele. Vagy ha az a kiegészítőd megvan amivel tudsz "hálozaton kivül" lenni akkor a beállítások menübe ezt kapcsolt ki. Mármint a funkciót és nem a dlc-t. Más tippem hirtelen nincs hogy miért lehet ez.
2021. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
2021. okt. 15. 13:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszike 😘
2021. okt. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!