Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok az Activision...

Mit gondoltok az Activision Blizzard körül forgó botrányról?

Figyelt kérdés

Mennyire tartjátok igaznak illetve jogosnak a vádakat? Szerintetek kijön a cég ebből a slamasztikából?


Én igazából nem sokat tudok róla, nemrég elkezdtem Hearthstone-ozni és egy játékostársam figyelmeztetett, hogy úgy kezdjem el, hogy talán már csak hónapok vannak hátra, így most teljesen elbizonytalanodtam, főleg azért, mert egy kicsit beleástam magam a témába és elég kiábrándító, ha igaz ez az egész sztori ami a Blizzardról terjeng. Nem szeretnék egy olyan céget támogatni, amelyik ilyeneket művel.


2021. okt. 13. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Elég rossz lenne ha csak hónapok lennének hátra mert az egyik kedvenc játékom.
2021. okt. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Meg amúgy sincs értelme ha valaki emiatt nem játszik a játékaikkal hiszen akkor azok az emberek is elveszítik a munkájukat akiket zaklattak.

Azért szeretném feltételezni hogy többnyire normális emberek dolgoznak ott is, én egy ilyen zaklatási esetről tudok, vagyis többnyire egy ember követte el de annyira nem néztem utána.

2021. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 Amennyire én tudom, többen is benne voltak, illetve az is durva, hogy öngyilkosság is lett belőle és a zaklatás mellett ott volt az is, hogy a nők állítólag kevesebb fizetésért dolgoztak.


#1 Igen én is most kedveltem meg a játékot, de így egy kicsit elment tőle a kedvem. Várok kicsit, lehet játszok ettől függetlenül. Viszont jó lenne, ha kb a fele se lenne igaz annak, amit írnak most a Blizzardról, mert bár annyira nem ismerem, sosem mélyedtem bele a fejlesztőcégek mivoltjába, de most ezen megakadtam.

2021. okt. 13. 07:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkora milliárdos vállalkozás, hogy sose fog csődbe menni nyugi. Akinél a pénz, az még a törvényeket is simán felrúghatja, ahogy ők meg is tették. Eltelik 1-2 év és senki nem fog erre emlékezni.
2021. okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért pár hónap van hátra az túlzás. Másik cég is átveheti a játékokat.
2021. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fogok bojkottálni egy egész céget néhány zaklatási ügy miatt.
2021. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb a füstje mint a lángja kategória, ha egy konzervgyárban történne hasonló a kutya nem foglalkozna vele.

Médiának ingyen lehetőség volt, semmi több.

2021. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is hallottam ismerőstől a veszprémi kerámiagyárból olyanokat, hogy el se hittem, azzal a kutya nem foglalkozik.
2021. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nos úgy döntöttem, hogy ettől függetlenül folytatom a HS-t, lesz ami lesz.
2021. okt. 16. 08:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Pénzt gondolom úgyse nagyon költesz rá akkor meg mindegy :D
2021. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!