Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonlóan jó játékok mint a...

Hasonlóan jó játékok mint a COD, Kane&Lynch, gta, mafia, godfather?

Figyelt kérdés
Ezek játék(sorozat)ok azok, amelyek az utóbbi években legjobban tetszettek, ezek bármelyikéhez hasonlító játékok?
2010. szept. 1. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Just Cause 2
2010. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen azt már én is akartam játszani, de sajnos nem megy XP-n
2010. szept. 2. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
assassin's creed.bár ez nem hasonlít hozzájuk de elég jó.1-et letöltheted,de a 2,és a brotherhoodot művészet leszedni mert tökéletes a másolásvédelme.meg még call of juarez.ilyen cowboyos,a the cartel most fog jönni abban már lesznek kocsik is mert az már városban lesz,driver sorozat,a legújjab rész szeptemberben jön,tom clancy's sorozat,ilyen kémes,repülős,fps játék,wheelman,gta szerű sandbox játék vin dieselel és ez most komoly,gun,western játék,wolfenstein,fps játék,spider man shattered dimensions ez a legújjab és nagyon jó,prince of persia,battlefield,max payne,street fighter 4,red dead redemption western játék,pc még nincs de remélem lesz,la noire ez is még konzolra van de állítólag még idén lesz pc-re,xiii ilyen fps,kémes játék képregényszerű grafikával,mindenképp szedd le,nekem kedvencem,avatar,far cry 1-2,3 jövöre jön.hát nagyjábból ennyit ajánlok
2011. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!