Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nascar heat 2ben kormány...

Nascar heat 2ben kormány beallitas?! (Pc)

Figyelt kérdés
Van egy thrustmaster t150 kormanyom,forma 1el szoktam foleg hasznalni,nagyon jo,bevalt. A nascarban eddig kontrollerrel jatszottam,de a road palyakon azzal nagyon rossz,gondoltam kiprobalom a kormannyal. Akarmit allitok a jatekbeallitasaiban,akarhogy allitom az erzekenyseget,mind kulon a kormany programjaban es a jatekon belul,egyszeruen nemakar valtozni a jatekban. Probaltam hogy max kormanyfordulast lejebb,feljebb allitottam,de nemigazan segitett.Èn a valosagba mar felig atforditottam a kormanyt,a jatekban 2centit fordul. F1ben pont ugy fordul a kormany mint a jatekban,es erzetre is nagyon jo az,itt nemtudom hogy kellene ezt elernem?!

2021. okt. 6. 22:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!