Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen hasonló online játékok...

Milyen hasonló online játékok vannak amik olyanok mint az én kicsi tanyám?

Figyelt kérdés

http://s1. enkicsitanyam.hu/main. Php? Ref=gomffhu


Csak én valami más jellegűre gondolok, nem ilyen farmosra. Bármilyen érdekelhet (szerepjátékos, stratégigai), meg nem tudom milyenek vannak. Minden érdekelhet..Ha tud valaki valami nagyon jót, kérem írja meg! Minél többfélére lennék kíváncsi.


Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 1. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
farmerama.hu
2010. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kert birodalom az volt előszür cask az a béna én kicsi tanyám elkoppintotta és most szinte ugyan az a 2 csak a kret birodalomban nincsenek állatok
2010. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Travian, Klánháború, Ikariam, Farmerama, The West, és ha írsz egy privit, írok még egyet, és nagyon megköszönném, ha azon a linken regisztrálnál. (Azért nem ide teszem, mert nem engedi.)
2010. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Magyar Róbert válasza:
Kertbirodalom, de az uncsi,kapibados,futballkupa,koyotl az 3d-s.Hirtelen ennyit tudtam felsorolni
2013. márc. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én kicsi tanyám nem kertbirodalom koppintás! Az upjers készítők gondolták legyen hasonló de jobb játék és kész lett a kicsi tanya!
2014. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!