Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A crash bandicoot 1 és 3-ban...

A crash bandicoot 1 és 3-ban hogyan leghet megszerezni a színes gemeket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Például úgy mész át a pályákon, hogy nem tört össze egyetlen dobozt sem.Ezzel azt hiszem a fehér gyémántot kapod meg.
2010. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lejárt kérdés, de megláttam az első választ és muszáj írnom. :D Az 1. és a 3. részben pont nem tudod úgy megszerezni és nem is a fehér gyémántot. A 2-ban tudod doboztörés nélkül az 1. pályán a kék gyémántot. A fehéreket úgy tudod megszerezni mindegyik részben, hogy minden dobozt összetörsz. A 3. részben úgy tudod megszerezni a gyémántokat, hogy megcsinálod a halálutakat. -.- Gondolom egyértelmű. A 2. búváros pálya végén kipörgeted a szürke dobozt, visszamész lentre és nem balra, hanem jobbra indulsz el, és ott lesz a rubint.
2011. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igazad van, köszi, hogy kijavítottál:D Összekevertem őket, pedig mindegyik résszel játszottam:(:D
2011. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Wow nem gondoltamm volna, hogy egy több, mint egy éves kérdésre ilyen hamar válaszol valaki. :D Amúgy én is csak azért fújom kívülről, hogy melyik gyémántot hogy lehet megszerezni, mert egy hete jöttem meg egy nyaralásból, ahová autóval mentünk és elég hosszú volt az út, így jobb dolog híján PSPztem. :D
2011. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakran vagyok itt Online, hamar meglátom ha valaki válaszol valamelyik kérdésre:-)
2011. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1: mindenhol minden dobozt össze kell törni.

színes gemek helye:

The lost city - zöld

Generator Room - Narancssárga (ilyen gyémánt a többi crashban nincs)

Toxic Waste - Kék

Slippery Climb - Rózsaszín

Lights Out - Lila

the Lab - Sárga (továbbiakban ez a szín, más alakban)

crash 3


High time (lila) flaming passion (zöld) Tomb Wader (kék)

ezeket halál utakon találod meg



Under Presure (piros) pálya végén van egy (!) doboz, abba pörögj bele, és gyere vissza az iron crate -hoz.

Hangem high (sárga) 10 relic után tudsz ide visszajönni, a titkos warp roomban.

Slippery Climb - Rózsaszín (ez a továbbiakban piros)

2013. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!