Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Netről töltött már le valaki?

Netről töltött már le valaki?

Figyelt kérdés

Olyanoktól szeretnék segitséget kérni, akik töltöték mar le a sims 2 alapjátékot netről! Linket küldenétek? ha lehet, ne torrentba, de ha onnan van, az se gond! csak elinduljon!


Már kb. 1000x hejről letöltöttem, de eddig egyik se volt jó ( nem indult el..stb.) Megvenni meg inkambb nem vennem meg, inkambb a neről szeretném letölteni! HELP! :(


2010. aug. 30. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem töltöttem le sims2-t, nem is nagyon érdekel de annyit elárulhatok hogy ha ingyen akarsz leölteni egy teljes játékot arra csak a torrent megoldás... Google-ben érdemes keresgélni, de én azt ajánlom h regisztrálj egy jó torrent oldalra (lehetőleg magyarra), ott rákeresel és meg is lesz. Ha nem tudod hogy kell úgy felrakni meg crackelni stb. azt is leírják ott általában, ha nem arra ismét ott a google. Nem reklámozni akarok de én beload-on vagyok fent és nagyon jó, csak ajánlani tudom! (de tényleg nem reklámozni akarom!!!)
2010. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A játék eredetiben 2000 Ft-ba kerül, ez nem pénz érte...
2010. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát jó ...ott! De itt nem Ft van! Hanem dinár :D


Az elsőnek pedig köszönöm! Regisztrálni fogok:)

2010. szept. 5. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!