Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Guild...

Mi a véleményetek a Guild Wars-ról? Érdemes megvenni? Könnyen megunható?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Háát nagyon érdemes megvenni bár attól függ milyen játékos vagy. Ha nagyon odavagy az ilyen gamekért akkor érdemes megvenni viszont megvan a veszélye ogy hamar kijátszod mert pl én egy részt 3 nap alatt kivittem 4 karakterrel de nagyon sokat játszottam vele. A történet nagyon nagyon jó tehát normális és logikailag felépített questek ill. mission-ok vannak nem úgy mint a többi mmorpgben. Az egyes kampányba szerintem kevés a karakter. A 2es, 3as ba viszont már 2-2 vel többvan. A skillslotokkal az a baj hogy egy alkalommal mindössze 8 skillt vihetsz magaddal a többit sajnos utközbe nem tudod kicserélni, viszont ellesúlyozza az hogy npc ket is bevehetsz partyba és van elsődleges illetve másodlagos kasztja a karakternek ami magába foglalja a másodlagos kari itemeit,skilljeit viszont ruháit nem. A táj kidolgozás a gépigényhez képest szép bár előnyösebb az erős gép. Összeségében jó játék és ami még jó hogy a 3 kampány külön külön is teljes játéknak számítanak és van hozzájuk 1 kiegészítő az eye of the north ami mapokat + skilleket és új karaktereket tartalmaz emelett nagyon jó kis játék és 4000 forintot szerintem megér.


Remélem segítettem ha további kérdésed van írj bátran =)

2010. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Már régóta szeretem az MMO játékokat,kipróbáltam 14 napos trial-t az alapján bejött.

Már meg is rendeltam a Factions-t.

2010. aug. 30. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
a legjobbat választottad =) az a kevencem
2010. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én 4 éve játszok vele és imádom ;)
2011. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
megéri, csak a gw2 miatt ki fog halni a szeró :(
2011. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!