Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Medal of Honor - Allied...

Medal of Honor - Allied Assault Multiplayer nem működik, de miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A minap ismét elővettem a MOHAA játékot, hogy kicsit Multizzak.Ám de mikor beléptem a játékba, kiválasztottam a Multiplayer ajtót, rámentem, hogy keressen szervert, és lefagyott.Mindig ugyanott a szerverkeresőnél egyszerűen lefagy.Spearhead és Breakthrough kiegészítőn úgyszintén lefagy ugyanott a szerverkeresőnél.A játék eredeti.Fel volt patchelve.Korábban úgy 1-2 hete játszottam vele utoljára, akkor még nem volt ilyen gond.A gépem az ajánlott rendszerigénynek is megfelel.Tudnátok tippet adni, hogy mi lehet probléma?Nagyon hálás lennék érte!Előre is köszi!
2010. aug. 29. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálkozz xfire segítségével szervert keresgélni vagypedig telepítsd újra a game-t és rakd fel a patch-et
2010. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, Xfire-val megpróbálkozom majd.Újratelepítés, felPatchelés is megvolt már, csak azt elfelejtettem odaírni.Majd írok, hogy sikerül-e vagy nem.Még egyszer köszi
2010. aug. 30. 06:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Na sikerült:D Köszi, és ment a zöld kéz Neked!:)
2010. aug. 30. 07:47
 4/5 anonim ***** válasza:
nincsmit és kössz =)
2010. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D Szívesen:)
2010. aug. 31. 08:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!