Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen MMO FPS, TPS játékok...

Milyen MMO FPS, TPS játékok vannak?

Figyelt kérdés

Olyan MMO FPS vagy TPS játékot keresek,amiben:

-teljesen testre lehet szabni a karaktert

-lehet fejleszteni a karaktert

-lehet fejleszteni a fegyverzetet

-lehet fejleszteni a páncélzatot

-változatos területeket tartalmaz vagy nagy bejárható területtel rendelkezik

-tartalmaz egy történeti szálat amin haladni lehet,vagy

legalább egy háttér történetre épülő sok küldetést tartalmaz


2010. aug. 29. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:

Már elég sok ingyenes MMO játékot kipróbáltam,volt amit meg is vettem,de végül mégsem feleltek meg a számomra.


CrimeCraft

Global Agenda

War Rock

Parabellum


A Global Agenda járt a leg közelebb ahhoz amit keresek,meg is vettem,de végül rá untam mert iszonyat nehéz fejlődni benne.Az XP-ket lehet gyűjteni szépen,

de a fegyverzet,páncélzat fejlesztése,vásárlása kész kínlódás mert iszonyat sokba kerülnek...


Szóval tudna valaki ajánlani nekem olyan MMO FPS-t vagy TPS-t ami tartalmazza a fentebb felsoroltakat?

2010. aug. 29. 14:10
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

All points bulletin

TPS, kb olyan mint a GTA

2010. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Wolrd Of Warcraft ez MMORPG de qrvajó:D
2010. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és végül de nem utolsó sorban a wowot nem muszáj megvenni, mert tört szerón ingyen játszhatsz, és akkor nem veszett sehova a pénzed, ideadhatod nekem az árának a felét, mert a jó tanács második felét én adtam
2010. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az APB szinpatikus a számomra,nagyon hangulatosnak tűnik,csak az a gond hogy nincs demó verziója.És tartok tőle hogy valami kompatibilitási gond miatt nem futna.


Anno,pont egy nappal az után találtam rá hogy véget ért a nyílt beta:( Mostmár ki próbálni nem lehet és

"látatlanba" nem szeretek meg venni semmit.


Viszont azt hallottam hogy a játékosok tudnak egy 2 óra

játékra szóló aktivációs kulcsot adni az érdeklődőknek.

De eddig még nem találtam senkit aki ezzel játszik és tudna adni:(


A WoW-t valóban nagyon jó,de jelenleg a Shooter gammák között nézelődök:)

2010. aug. 29. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát TPS-re Dragon Age Origins és Mass Effect 1-2, előbbiben inkább lehet a karaktert testreszabni, a sims-hez hasonlóan, a fegyvereket/páncélokat fejleszteni csak annyira lehet h rúnákat raksz rá, de a története elég jó és kb 60 óra játékmenet az alap játék, + DLC-k és kieg.(am ez ilyen középkori). Utóbbi (Mass Effect 1-2), lövöldözős, de igazán akciódús, ugyanakkor lehet fejlődni benne. A Karakteredet itt nem lehet olyan részletesen testre szabni de én pl egyáltalán nem változtattam az alap külsőn és leszartam a későbbiekben, tök jó volt... A cuccaidat itt viszont kicsit jobban lehet fejleszteni (főleg 1. részben), a megszerzett fejlesztéseket lehet rárakni (fegyókra 2 fajtát, egy lőszeres és egy egyéb, páncélra csak egyet). A története nagyon jó, az 1-ből a 2-be importálhatod entésedet, cselekedeteid hatással vannak a jövődre. Ebben a játékban kevesebb az RPG elem, de az akció nagyon jó benne!!! Mass Effect 1-ben részletesebb a fejlődés, de az akciók nem olyan izgalmasak és a grafika sem olyan nagy szám, míg a 2-ben a fejlődés le van egyszerűsítve, ugyanakkor izgalmasabb és a grafika is jelentősen jobb! (Mellékesen mindkét részben van románc :D) Na be is fejezem, remélem tudtam segítnei, és ha nem is pont ilyen játékokat kerestél, sztem érdemes kipróbálnod őket!!! :)
2010. aug. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hogy a leírtak alapján neked a 2011 tavaszán megjeleneő Brink fog tetszeni, nézz róla vidiket. FPS játék, az akciók elvileg nagyon jók lesznek benne, a karakter nagyaon de nagyon testreszabható (de tényleg nagyon), multiban gondolom lesz fejlődés és talán fegyókat is lehet fejleszteni. Története meg van ha nem is a legjobb de biztos zsír lesz. FPS-ből nem nagyon találsz még olyat ami ennyire illik a leírásodra. :)
2010. aug. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket.

Az age of origins nagyon jónak tűnik,de ahogy írtam shooter játékot keresek.A Mass Effect valóban nagyon jó,végig is toltam.A Brink igéretesnek tűnik,de ahogy nézem ,inkább egy

multy-ban is játszható FPS lesz és nem MMO...

Azért köszönöm mindenkitől ez eddigi tippeket.


Végül rá találtam a Fallen Earth-re.

Ez egy RPG elemekt is tartalmazó MMO FPS.Lehet TPS módban is játszani.

-a karaktert testre lehet szabni

-lehet fejleszteni a karaktert,rengeteg fejleszthető skill van benne

-lehet jérműveket is használni és fejleszteni

-hatalmas bejárható terület van

-rengeteg küldetés


Eddig csak a trialt próbált,de nagyon igéretesnek tűnik.

2010. szept. 1. 18:16
 9/9 anonim válasza:
Destiny
2015. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!