Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Guild Wars kiegészítőt...

Melyik Guild Wars kiegészítőt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom van a Factions,Prophecies,Nigthfall,és az Eye of North.

Ha jól hallottam ez négy különféle kampány,de én csak egyet szeretnék.Meg ha pl megveszem a 2. kampányt ahhoz kell az első?


2010. aug. 29. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A Factions, Prophecies és a Nightfall közül azt veszed meg amelyiket akarod. Bármelyik játszható külön. Az Eye of the North-hoz viszont mindenképp kell az egyik. Én a Nightfall-t venném meg a Dervish miatt.

De amúgy 2 rész 7 ezer Ft, a trilógia meg 8 ezerbe kerül. Én azért átgondolnám.

2010. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak a PvP a fontos az ilyen játékokba és ha jól tudom nen csináltak PvP újításokat.Amigy meg Factions-ba van ninja lehet azt veszem meg.
2010. aug. 29. 16:32
 3/4 anonim válasza:
most lehet kapni az összeset egyben. az megéri :D
2011. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

az előző válaszolókkal egyetértek, kivéve hogy az egyik rész 7000ft, csak 4000ft már, a trilógia meg 10000ft

szerintem mindegy melyiket veszed meg, ha tetszik úgyis lassan megvennéd az összeset XD

2011. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!