Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Forza Horizon 4-ben vannak...

A Forza Horizon 4-ben vannak rendőrök?

Figyelt kérdés
A Grand Theft Auto V és Need for Speed játékokban tetszik, hogy üldöznek, a Forza is érdekelne, de nem tudom, hogy van-e ilyen benne.

2021. júl. 24. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Pár autóra lehet tenni tuningként szirénát, de ugy önmagában nincsenek bene.
2021. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hálistennek, nincsenek.
2021. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az kár, én szeretem a rendőröket. Valamiért nagyon dicsérik a játékot, de akkor csak sima versenyzés van a Forzában?
2021. júl. 25. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért dicsérik annyian a játékot, mert ez a valaha készült legjobb nyílt világú autós játék, és kész. Vannak realisztikusabb autós szimulátorok, izgalmasabb arcade versenyek, technikásabb ügyességi játékok, de ezt a nyílt világú, "oda mész ahová akarsz és ott azt csinálsz, amit akarsz" stílust senki más nem csinálja jobban. Még csak versenyezni sem kell benne. A feleségem vagy 20 órát beletolt kirándulva, rejtett autókat és táblákat felkutatva, fényképezve, stb. Aki rendőrségi üldözést akar, az megtalálja másik játékokban.
2021. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
A Forza Horizon "története" szerint egy nagy autós fesztiválon veszel részt, és ehhez kapcsolódóan van rengeteg verseny. Nincsenek rendőrök. A játékot azért dícsérik ennyire, mert nagyon szépen kidolgozott világa van, amelyet szabadon bebarangolhatsz, és sok valódi látványosságot megtalálhatsz benne (A FH4 Nagy-Britannia egyes részeiből van felépítve), rengeteg, és rengetegféle autó érhető el benne, egy kellően mély fejlezstési-, é tuningolási mechanikával van megspékelve, az irányítás (és a fizika) nagyon kényelmesen csücsül az arcade és a szimuláció között ahol valósnak érződik, de nem igényel olyan szintű képességeket, amit egy szimulátor igényelne, illetve rengeteg szokványos és szokatlan versenyen, illetve eseményen vehetsz részt. Mindezt multiban, barátokkal. Én őszintén szólva nem tudom mikor szórakoztam ilyen jól autós játékkal, remekül eltalálták az arany középútat sok területen.
2021. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!