Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismered az Alliance of Valiant...

Ismered az Alliance of Valiant Arms [A.V.A] gamet?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mennyien ismeritek Magyarországon, és ha ismeritek mi a véleményetek róla?

2021. júl. 24. 04:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Az meg mi
17 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
2021. júl. 27. 20:55
 2/6 anonim válasza:
88%

Viccelsz?

6évig szinte nem is toltam mással, de sajnos megszűntek a szerók.Teljesen összetörtem.Neked melyik volt a kedvenc mapod?Nekem Cannon.

2021. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elvileg hamarosan újraindul.

Nekem a Pyramid.

2021. aug. 9. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze hogy ismerem, jó kis régi ingyenes MMOFPS game. Csak az nem tetszik benne, hogy épp ezért pay2win, jobb cuccokért fizetni kell, meg elszaporodtak benne a csalók.
2021. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy beszéltek róla jónak tűnik. Nem ismerem.
2022. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon régen játszottam vele, de nem sokat. Emlékszem belőle a zombi módra, az nagyon tetszett. Ezenkívül rémlik egy olyan map, ahol volt két mesterlövész torony és sok fa építmény.

Én a Warface-szel játszottam sokat ameddig a Crytek-é volt. Jó volt a pve része. Arra emlékszik még valaki? Csak aztán megvette a játékot egy másik kiadó és onnantól rossz lett az egész játék.

2022. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!