Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a sims 2 állatos krónikákat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Honnan tudnám letölteni a sims 2 állatos krónikákat NEM torrent oldalról? Kerestem google-ban de sajnos nem találtam meg. Megnéztem régebbi kérdéseket, ahol a rapidshare-t ajánlják, de engem sajnos mindig letilt. Remélem valaki tud segíteni.
2010. aug. 27. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

*****

*****

*****

*****

*****


Jelszó: Sillent DX


Serial kódok:

K56W-C57P-CJ9K-H0GM-5VTY

E4BB-B96Z-J989-5L4B-1VTY

K8MD-TH35-2L2D-896C-AVTY

4NTT-FF16-EJO6-R3M3-0VTY

3CT3-DFOK-29H5-XC37-8VTY



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!
2010. aug. 27. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszont nem tom tudod-e, hogy ezekhez sajnos kell crack-et keresni. Az nem egyszerű, de hajrá.
2010. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha, ezt nem tudtam. köszönöm, hogy szóltál. viszont találtam crack-et. azt esetleg még megtennéd, hogy leírod, mit is kell pontosan hova másolni? nem nagyon értem ezt a crackeléses dolgot. hátha te el tudod magyarázni
2010. aug. 27. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát miután kibontottad, utána szükséged lesz a daemon tools-ra (pár mp alatt le tudod tölteni ha rákeresel), vagy kiírod dvd-re a kibontott fájlt (típusa lemezképfájl).


Deamon tools:

Miután letöltötted és telepítetted az asztalon (jobb alsó sarok) megjelenik az ikonja. Arra rákattintassz és kijön valami olyasmi hogy Eszköz (0) Üres (vagy valami hasonló). Arra is katt és akkor megnyílik egy mappa. Megkeresed a kibontott fájlt és megnyitod. Akkor asszem először telepíteni kell és utána megint megnyitod ugyanígy (csak akkor már nem üres lesz az eszköz) ott lesz egy olyan mappa, hogy TSBin. Megnyitod. Ami a crack-ben volt indítófájl azt bemásolod a TSBin-be. Ott már van egy másik indítófájl, aminek ugyanaz a neve (megkérdezi cseréled-e - igen). És utána elméletileg elindul azzal az indítófájllal.


Lehet valamit rosszul írtam, de ha nem így lesz és nem érted, akkor nyugodtan írd le a problémád, én meg megpróbálok válaszolni.


Ha kiírod DVD-re:

Kiírtad. Beteszed a DVD-t. Telepíted a játékot. És ott is kell lennie egy olyan mappának, hogy TSBin. Abban van egy indítófájl. Bemásolod oda a crack indítófájlát (megkérdezi cseréled-e - igen). Az indítófájllal elindítod a játékot. Ez így egy DVD-be kerül.


Remélem jól írtam.

2010. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! Köszönök mindent! :)
2010. aug. 27. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!