Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, ha crackeltem...

Mit csináljak, ha crackeltem a Sims3-mat, de mégse indul el?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem, patcheltem aztán crackeltem, de mégis azt írja ki, hogy nincs lemez a meghajtóban és nem indítható el a program :((((((( Mit lehet ilyenkor tenni?
2010. aug. 27. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nem nocd crack, akkor legyne berakva alemez. Gondolom dvd-kép, tehát deamon toolsban legyen bemountolva a játék. ha így se jó, vmit elcsesztél, pl. a patch verziója nem = a crack verziójával
2010. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A crack-et úgy töltötted le hozzá?Nézd meg a verziószámát a játéknak és keresd meg a hozzá való crack-et.Ha megvan a verziószám írj és segítek cracket keresni,ha ez a gond.
2010. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem töltöttem le a cracket, benne volt. Nem eredeti a programom, szóval nincsen hozzá lemez, ez itt a legnagyobb probléma. Mostmár aikerült elindítanom, de, mikor vége van a demónak az elején, meg betöltött és pont bejönne a főmenü akkor írja ki, hogy nincs lemez a meghajtóban és a folytatáshoz be kell raknom a lemezt.
2010. aug. 27. 12:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig már épp kezdtem volna örülni, hogy végre megy :'(
2010. aug. 27. 12:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg frissíteni.Az indítópanelnél.Ha frissítetted akkor nézd meg a verziószámát.Azt is az indítópanelen tudod azt hiszem.És hátha találsz a frissített verzióhoz crack-et.Vagy hogy crackelted?
2010. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja,amúgy nekem sem eredeti és meg tudtam csinálni.Már egy kiegészítő is rajta van.Segítek szívesen,ha gondolod és persze,ha tudok.
2010. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én sejtem hogy crackelte. Meg van a játék, patchet szerzett, és csodálkozik, hogy a dvd-s crack nem jó hozzá...
2010. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Itt a verziószám: 1.9.22.004002
2010. aug. 27. 12:18
 9/13 hannibalking ***** válasza:

gamecopyworld [pont] com és szedsz hozzá egy NOCD vagy NODVD cracket.

pl ezt. ez bármelyik verzióhoz jó.

[link]

rákatt a mirror01-re és már jön is le. a többit remélem tudod. :)

2010. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hannibalking ***** válasza:
bocs, úgy látszik nem hozza be a letöltés oldalt rögtön. nos szedd le ezt: The Sims 3 <ANY VERSION> [MULTI] Generic No-DVD Patch
2010. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!