Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvan a Counter-Strike...

Megvan a Counter-Strike Anthology, de van egy dolog ami nem tudom hogyan kell csinálni? (bővebben)

Figyelt kérdés
Nos ha letelepítem akkor mindegyikre azt írja hogy meg kell vennem, de aktiválni kéne a kóddal amit kaptam, csak azt nem tudom hol és hogyan! Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 26. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Letöltöd a Steamot.


2. Regisztrálsz.


3. Bejelentkezel.


4. Kattints a My Games fülre.


5. Az ablak alján találsz egy gombot, amire a Activate a product on Steam... van írva


6. Nyomd meg ezt a gombot és add meg a CD kulcsodat pontosan úgy, ahogy a termék dobozán látod (beleértve a kötõjeleket is)

2010. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt töltheted le a Steam-t [link]
2010. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottam de köszönöm a válaszokat! Steam-em már rég volt és tudtam hogy azon kell valamit csinálni, csak mit? De mostmár megvan, köszönöm! Amúgy nem tudom mért de csak úgy engedélyezte a Source-t is, persze nem azt mondom hogy ez rossz, mert ez király! Pedig én úgy tudom azt nem tartalmazza!
2010. aug. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!