Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan játszhatom a Sea of...

Hogyan játszhatom a Sea of Thieves-zet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan működik a Sea of thieves. Mármint, hogy mi kell a játszásához ? - mert Xbox game pass-ben akarom megvenni, de hallottam, hogy lehet szükség van Xbox live gold-hoz is a játszásához. A másik pedig, hogy egyedül játszanám, tehát a kérdés, hogy egyedül mit tudok benne csinálni, valamint van-e benne campaign mód ?- mert láttam, hogy bejött egy újdonság is, az “A Pirate’s life”. Ez lenne a campaign mód vagy ez csak egy újítás?

Valamint ott van még a “Tall Tales” is amiről szinten nem tudom, hogy mi.

Szóval, ha valaki adna egy teljeskörű leírást , azt nagyon megköszönném, mert tetszik a játék és szívesen játszanám...



2021. jún. 21. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A Game Pass már tartalmazza a játékot, nem kell külön megvásárolni. Kell hozzá a Gold előfizetés, de a Game Pass Ultimate csomag azt is tartalmazza.


Mit tudsz benne csinálni? Hajózni, harcolni, kincseket keresni, amiket elkölthetsz kozmetikai cuccokra. Arra készülj fel, hogy ez a játék multiplayerre lett kitalálva, így egyedül még a legkisebb hajó irányítása is nehézkes lesz, nagyobb csatákról pedig ne is álmodj. Valamint a PvP (Player VS Player) kötelező, nem tudsz szólóban játszani. Ha összefutsz egy másik játékosok által irányított hajóval, azok irgalmatlanul szét fognak lőni. Bár hallottam legendákat olyanokról, akik megkímélik a magányos kezdőket, de engem mindig irgalmatlanul szétágyúztak. Ez egy ilyen játék.

Nincs benne kampány mód. Se karakterfejlesztés, se semmi. A megszerzett kincseket elköltheted ruhákra, és a hajód csinosítására. Sosem fogsz nagyobbat sebezni, a hajód sem lesz gyorsabb vagy könnyebben manőverezhető. Minden "fejlesztés" kizárólag kozmetikai.

A Tall Tales és A Pirate's Life egyaránt küldetés-csomagok, az utóbbi a Karib-Tenger Kalózait viszi bele a SoT világába.

2021. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá, hogy egy barátom nagy Sea of Thieves játékos és neki az a véleménye, hogy három fős társaságban játszani a játékot a legjobb, egyedül pedig szinte biztos, hogy nem fogsz jól szórakozni.
2021. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, egyrészt a válaszodat, másrészt a rászánt idődet, hasznos információkat tudtam meg a játékról...nagyon köszi 🙏🏻
2021. jún. 22. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!