Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CSGO -ban kaphatok-e azért...

CSGO -ban kaphatok-e azért VAC bant, mert meg van szakadva az egerem, és időnként kihagy 1 mp-re, majd utána egy random helyre teleportál a célkereszt?

Figyelt kérdés
A kérdés nem vicc, és nem hülyeség szerintem. Úgy tudom az anticheat figyeli azt is, hogy hogyan viselkedik a periféria. Tehát azt a mozgást produkálod-e, amit valóban az egered is tesz mint bemenet. A kérdésben felvázolt eset adhat-e okot aggodalomra? Mert tegyük fel, hogy valaki megtámad, nekem 1mp -re megfagy az egér, majd mikor feléled megesik, hogy egy enemy -re teleportál, és az bizony nem természetes mozgás, mivel nem folyamatosan kúszott az enemy -re hanem egy pillanat alatt. Mikor megfagy az egér próbálom időben észrevenni és elengedni mindent, hogy ha már ugrál random helyre, akkor ne essen enemy -re. Mielőtt valaki azt javasolná, hogy cseréljek egeret, nos, az nem éppen úgy megy, mivel nem olcsó egér, és low sensy -s vagyok, emiatt már több egérrel is ugyanúgy jártam. Van, hogy napokig nem jön elő a fagyás, de van hogy óránként többször. Annyira nem vészes hogy még cseréljem, de nem tudom a VAC ha valóban mesterséges intelligencia alapján tanul, akkor ezt a viselkedést hogy értelmezi.

2021. jún. 17. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kapsz VAC bant.
2021. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát.. ha őrségre kerülsz, a játékosok jelenthetik, hogy ez “rángatózik”. Valóban jobb ha egeret cserélsz. Értem én, hogy drága, de ez így a leírtak alapján játszhatatlan.
2021. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jelentenek elég sokszor, viszont akkor nem a felvázolt jelenség miatt, egyszerűen csak azért, mert valakinek nem tetszik, hogy gyorsabb, ügyesebb vagyok dm- ben. Szinte csak dm -ezek, szóval nem tudom azokról készül -e rendes demó, mert én nem tudom őket visszanézni. Én is gondoltam, hogy az őrség más tészta, de mi van akkor, ha valakinek szakadozik a net? Nem csak laggol erősen, hanem szó szerint kihagy a kapcsolat közte és a szeró közt pont 1 mp -re, és ott is úgy érkezik a szeró felé új adat, hogy már máshol van a célkereszt? Érdekes, hogy ezekről a kérdésekről soha senki nem beszél, mindenki csak a valódi csalókat firtatja, de hogy mi van a false esetekkel, az nem érdemel témát ahogy látom...Úgy tudom volt valamelyik évben a valve -nál ilyen false vac hullám, amikor sok ártatlan játékos csak úgy vac bant kapott, bár úgy tudom utólag ezek vissza lettek vonva. De ez olyankor volt, amikor én még nem is csgo -ztam, csak tavaly nyár óta tudok vele játszani. Bár megvan a prime azóta, de tudom ez nem számít, ha tényleg őrségre kerülnék.

Utolsó, azért az a fajta rángatózás nagyon más. Ott egyfolytában rángat, főleg hogy antirecoilja is legyen, vagy konstans remeg a célkereszt mozgás közben is. Mintha szándékosan magas sensy -t nyomnál be, és még rájátszanál, hogy remegjen. Az gáz lesz, ha az én néhai megakadásomra adnak bant...Szerintem majd megpróbálok csak vezetéket cserélni, már ha meg tudom oldani a panelen a csatlakozást. Sokáig 200 dpi -vel meg 1.6 sensy -vel toltam, újabban átszoktam 200 dpi és 3.2 sensy párosra, de még így is igénybe veszi az egeret/vezetéket erősen.

2021. jún. 17. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Panelen forrasztani kell, hogy ne legyen könnyen szerelhető otthon.


A vac nem fog senkit feleslegesen banolni ezért mondtam, hogy ha őrségre kerülsz lehetsz gyanús más embereknek. Dmben pedig tudtommal sincs őrség így ezt az okot kizárhatjuk. Viszont hogy neked megakad az egered majd elránt valamerre azt a vac nem netnek fogja betudni, hisz látja a kapcsolatodat is. A vac csak akkor banol ha 100%ig biztos a csalásban, vicc de ezért nem banolja a szemmel látható csalókat sem néha, mivel nem 100% hogy a delikvens csal számára. Sajnos ő csak adatokat meg számokat lát. Amikor pedig volt ez a ban hullám, valami olyasmi miatt volt ami a háttérben túlságosan is sok dologhoz hozzáfért a felszínen, mint pl egy registy cleaner. De ezt a hibát orvosolták és akit kellett oldottak.

2021. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
DM nincs overwatchban, a VAC meg a valódi csalást is alig érzékeli, mert régi, elavult, nem kell emiatt tartanod.
2021. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

VAC = Volvo Allow Cheatos

VAC bannt csak azért kaphatsz ha detected cheatet, vagy cheat funkciót használsz. Semmi másért. De az utóbbi is inkább untrusted bann.

2022. jún. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!