Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket érné meg megvenni...

Melyiket érné meg megvenni star wars battlefront 2 vagy battlefield v?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Amelyik neked jobban tetszik azt. Mivel TE fogsz vele játszani és nem mi.
2021. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző választ kiegészíteném azzal, hogy amelyiket el is bírja viszonylag magas graf. beállításokon futtatni a géped
2021. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem gondold meg, hogy neked melyik tetszene. Az swbf2 szerintem fantasztikus játék star wars rajongóknak, sokkal meseszerűbb, én azt szeretem jobban. A bf5-nek 100x realisztikusabb a játékmenete, grafikája.A kérdés, amit magadnak kell feltenned, ,,inkább realisztikus, vagy meseszerű játékot vegyek meg?" Ha nem tudsz dönteni, dobj fel egy pénzérmét. Legyen a fej a swbf2 és az írás a bf5. Bármelyiken landol, az érzelmedet kell figyelni. Ha az swbf2-re jön ki, és mondjuk csalódást érzel, akkor a bf5 kell neked. Ugyanígy működik visszafele. Ha boldog vagy a kijövetellel, az kell neked.
2021. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!