Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » YoYoLam Lyn Fury hibák javítása?

YoYoLam Lyn Fury hibák javítása?

Figyelt kérdés

Vettem nem rég egy Lyn Fury yoyo-t, és van pár hibája:


1. Csak 5-6 mp-t pörög lent, ha átlagos erővel ledobom, úgy, hogy vissza is tudjam húzni. Ez normális? ha nem, mit lehetne ez ellen tenni? (cseppentettem rá valami legfinomabb kerékpár és varrógép olajat, de az se sokat segít)


2. amikor ledobom, akkor néha ferde a yoyo (balra vagy jobbra dől egy kicsit), és egy idő után, ha lelassul a pörgés, teljesen az oldalára borul, és úgy pörög (úgy mint itt: http://www.youtube.com/watch?v=fINwJfhJSC0 csak ez már trükk, és én normálisan, függőlegesen dobom le és a végén ez történik)


3. Amikor lelassul ( nem teljesen) akkor alig akar visszajönni a kezembe, vagy nagyon lassan)


Ezek normálisak, vagy a yoyo-mmal van a gond? ezeket hogy lehet kijavítani?

Olvastam tuningról, hogy benzinbe áztatom stb., meg van külön YoYoJam érzékennyé és érzéketlenné tevő olajról, de ezek plusz költségek, én meg nem akarom ezeket.


De lehet, hogy ezek az alap zsinóroktól is függenek? Vegyek utángyártottat? Mert elég gyér a minőségük.


2010. aug. 25. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
1. :Mivelt ez a yo-yo nem egy nagyon márkás cucc, nem fog olyan sokat pörögni. Emellett ha a csapágy már be van járatva (kicsit kikopik) akkórnyerni tudsz még pár mp-t. Meg pesze a használólyán is múlik, de profi kezekben sokályik lent marad. 2. : Ez normális. "kezdő" kezekben eleinte mindig félrefordúl de ez és az, hogy nem jön fel a yo-yo szabályozható a yo-yo megszorításával. (tekerd össze jobban és így kevesebb hely marad) +ha még vastagabb kötelet veszel( fekete vagy hasonló) akkór jobban feljön (de jobban is kopik a kötél... :-/ )
2010. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3. : Ez is csak gyakorlás kérdése. Ha persze nagyon lelessúl a yo-yo akkór nem nagyon lehet mit kezdeni vele de vannak olyan trükkök amivel könnyedén fel lehet szedni a yo-yo-t
2010. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
+ szerintem ne foglalkoz tuningal. Eleinte tanúlj meg nagyon jól yo-yo-z ni (nem tudom, hogy h yo-yo zól :D) és azután vegyél egy igazán jó yo-yo -t (ezek olyan 12000 ft tól, kezdődnek) Hidd el nagyon érezhető lessz a külömbség (nem ritka hogy semmi tuning nélkül az enyém olyan 4-5 percig is lennmarad) Nahh jó gyakórlást. (Javaslom, hogy vegyél yo-yo dvd-t amirQl könnyq tanúlni.) + légyszi nyomjad a válaszaimnál a felfelé hüvelykujjat :D
2010. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de már elcseréltem a Lyn Fury-t egy Hitman-re (speeder csapágy+sidecap), és ráfizettem 8000-et.


És azt szeretném kérdezni, mivel haverommal cseréltem (aki már nem kezdő), nem akarja majd visszacserélni? :/ mert ő a lent maradást tartja a legfontosabbnak, de van neki YoYoJam olaja, ami érzéketlenné teszi, szóval ugyan annyit fog neki pörögni mint a hitman?

2010. aug. 26. 12:21
 5/9 A kérdező kommentje:
**Bocsi, nem 8000 hanem 7000, és mellé 5db zsinór ajándék.
2010. aug. 26. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
A hitman az jó. Nekem is van a gyűjteményembe egy hitman továbbfejlesztett változata, a hitman bio vagy micsoda ami egy kicsivel drágább is (13000 ft környékén) az igen jó yo-yo.
2010. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elösszőr nem érdemes olajjal foglalkozni. A kérdésedet nemnagyon értem de persze, hogy minden yo-yo-s nak az a leggfontosabb, hogy tovább maradjon lenn a yo-yo. :D
2010. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 grogernandi válasza:

Én is úgy gondolom, hogy először gyakorolj, tanulj meg minél több trükköt és ezzel fejlődni fog a technikád és több ideig lent lesz a yoyo!


Amugy ha van még valami kérdésed nézd meg ezt az oldalt szerintem: [link] ez most a legnagyobb magyar yoyos oldal.


Üdv egy yoyo európabajnok!

2011. máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ChrisMix válasza:

YoYoLam nevezetű yoyo-s cég nincs csak olyan hogy YoYoJam az egy híres cég szóval ne nagyon mondják hogy nem jó!


A ReflexShop nevezetű boltaban kapsz nagyon jó márkájú YoYo-kat én javaslom nekem sőt mondom hogy YoYoFactory-vegyél! www.reflexshop.hu

2011. aug. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!