Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a francért nem adja CS:S-be...

Mi a francért nem adja CS:S-ben a lövéseket?

Figyelt kérdés

Kib*szottul szar .... egyszerüen nem adja mintha csak minden harmadik golyó találná el..

Közelről löttem a testét, fejét, lábát mindenhol de ugysem dögglött meg ő meg csak vissza fordult és pakk egyből testre lött és megvoltam halva...


Már krvára idegesit ez a szar.. régebb nem voltak ilyen gondjaim, és nem is most kezdtem a játékot sem..

Olvastam hogy a Config-al van a baj, vagy már fogalmam sincs... Szar Steam kár hogy megvettem..


2010. aug. 24. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

vegyél egy kutyát!



de viccen kívül, mit jelent nálad, hogy nem adja, te vagy nyomorult és kész:-)

2010. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az hogy a kántör sztrájkk is szaros meg te is kakás vagy sőt a klavijetúrád meg az egered a legszarosabb és még a vindóz is közrejáchat beza'
2010. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az ien kuántőr strájkos nyomorékok álltalában wowoznak is épp ezért tart ott az ország ahun most... no meg a vindóz miatt beza
2010. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
linédzs mekhintós meg linuksz pova :D kár hogy ezeken nem fut semmi és a vindóztra szorul mindenki bassszazannyáját:D
2010. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jár hogy nem mekhintosz meg linuksz van ...akkor foghadtád arra

A m meg aszed most vicces vagy mi? Bár egy jót röhögtem a válaszodon.. de leszrom ahogy van...

2010. aug. 24. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
mibajod waze egy szavad sem írtem a tájszulástul :/ most jó a vindóz vagy nem jó?
2010. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rate értéke közrejátszhat. rate 25000, cl_dlmax 128, cl_updaterate 101, cl_cmdrate 101. Ezek megfelelő értékek.
2010. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kösz. Végre egy értelmes válaszoló

Igaz én sem voltam valami normális amikora kérdést tettem fel..

Kicsit dühös voltam :D

2010. aug. 27. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!