Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » M. A. G. U. S. erről kérhetnék...

M. A. G. U. S. erről kérhetnék egy kis tájékoztatást?

Figyelt kérdés

na szal hallottam erről a játékről és több kérdésem is lenne...

1. mi ez???

2. ennek van társosjátéka is vagy csak könyvek?

3. hogy kell játszani?

4.honnan vehetném meg? kb mennyibe fájna nekem?

5. imádom a szerepjátékokat és fasom kivan a számítógépekkel szeretnék játszani máshogy na szal ennyi a kérdésem köszönöm


2010. aug. 24. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A Google a jóbarátod.
2010. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha jól tudom, akkor ez egy szerepjáték. Van könyv és nincsenek az oldalak számozva, hanem fejezetek vannak és minden fejezet végén Te döntesz merre tovább és oda van írva, hogy

pl. ha megállsz pihenni, lapozz a 78. fejezethez

ha tovább mész, megpróbálsz átjutni az erdőn, lapozz a 102. fejezethez.


Harcolni is kell, kell hozzá dobókocka is.


De minden könyv elején le van írva minden. Játékszabályok, kellékek és miegymás.

2010. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ismerem az ilyen könyveket de nem erről beszélek állítólag a MAGUS nak van egy társosjáték része is ... amihez van egy rendes könyv mint ( alaptörténet) nekem ez kellene de akármikor rákeresek google-n találok egy képet és az árat de abból nem tudhatom meg hogy az most egy könyv vagy a társosjáték mert a magus könyvet is játéknak sorolják be... szal megszivatnak simán :D nem tom hogy mit rendelek me ugyanaz a leírás van mindig játékboltban nem látom könyvesboltban meg csak a könyvek vannak
2010. aug. 24. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy társaság, aki hajlandó veled RPGzni, néhány D6 és D10, meg a MAGUS könyvek, nem a regények, hanem ami leírja a világot, a karaktereket, meg ilyesmiket, maga a történet nincs benne, azt a Kalandmester találja ki. Szerintem keress inkább egy társaságot, akik játszanak, mert egy ennyire kezdő mesélővel nem sok jóra lehet jutni... xD Amúgy meg inkább Shadowrun. Vagy D&D. Star Wars. LOTR. Vampires. Most ezek az RPGk jutottak eszembe. Szal tulképp WOW, csak egy helyiségben vagy a többiekkel. Ár... nemtom, kocka pár száz forinttól csillagos ég (csont, kristály, etc.) könyvek olyan 5-7K, bár a kisebbek nem olyan fontosak meg talán olcsóbbak is, de az alapkönyv kell.
2010. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
imádlak utolsó de a társosjátéknak mi a neve? mert szeretné mmegvenni ien társoságot nehéz találni látod gyakorin se könnyű választ kapni rá... szal megvenném én de nem tudom hogy mit kell mert google kihoz mindig valamit de hát én honnan tudjam mi az?kiad egy képet de az a kép lehet a társosjáték képe is meg a könyveké is... nemtudom mit kell megvennem ebben tudnál segíteni? hol és mit vegyek?xD
2010. aug. 24. 19:04
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


ezt találtam... no ez a játék? ezt megvegyem??

2010. aug. 24. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

nincs társasjáték.

leültök egy asztalhoz, vannak akiknek karaktere van és van egy mesélő. A mesélő el kezd mesélni, a többiek meg mondják, hogy mit tesz a karakterük. A dobokocka meg a harcok eldöntésére van meg olyan dolgokra amik a szerencsén is múlnak.

2010. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!