Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valamilyen lányoknak való PC...

Valamilyen lányoknak való PC játékot tudtok?

Figyelt kérdés
Divatsulin kívül. Azt már kijátszottam :D Ehhez hasonlók is jöhetnek :)
2010. aug. 24. 13:24
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Oké :) akk sztem megveszem inkább őket :D
2010. aug. 24. 16:08
 12/27 anonim ***** válasza:
Hát a Fallout3 három az kicsit sem csajos szerintem, attól se hogy lehet benne női karakter.Nézz róla képeket, videókat mielőtt megvennéd.Nem rossz game amúgy, mondjuk én cheat nélkül toltam és elég szopás volt úgy pl lőszereket venni.
2010. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Oblivion

Dragon age origins

Lineage 2

World of Warcraft ( bár ez szar de sokan szeretik ... ezt inkább az agyhalottaknak ajánlom de azért kilehet próbálni 2 napig bírtam xd)

Fable 2 ( ennél nincs jobb de ez csak xbox 360-on jelent meg)

meg keress youtube on oat h pónis játék... írd be h ( horse games for pc azt amit kiad letöltöd xD)

2010. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
56%

wolrd of warcraftot mindenkép megéri ki probálni nagyonjó game max nem tetszik és le törlöd tört szeron fizetni se kell

[link] erre szerora gyere ez legjobb blizz szero funra meg nem érdemes menni mertaz szar meg különbenis ott lowok vannak meg 8évesek.

énis ott vagyok knights of the light klán tagjaként:)

2010. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

én mmo párti vagyok,lány létemre:D csak sajnos ott egy idö után fizetéssel könnyebben fejlödsz.

naszoval aion, wow , metin2, meg talán még a gates of andaron

2010. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Prince Of Persia-Sands Of Time


Prince Of Persia-Warrior Within


Prince Of Persia-The Two Thrones ♥


Ezeket inkább PS2-re ajánlom.. Imádom ezt a játékot :D ez a 3 rész egyszerűen fantasztikus .. legondolkoztató.és a Herceg is jól néz ki benne Számomra.. (:


Ezeket tudom még ajánlani :


Need For Speed (vmeik része )

Cod 2

Spyro :)

Rayman


Én ezekkel mind játszottam és tetszett :)


14/L

2010. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

huh, köszi a válaszokat :)

Utánanézek mindnek amit írtatok, aztán majd elmegyek megvenni párat. :D wow-on amúgy gondolkodtam, mert sok [fiú] osztálytársam játszik vele, és nagyon szeretik xD ezt nem lehet véletlen letölteni valahonnan? Mert lusta vagyok bemenni a központba, de akkor holnap, vagy holnapután hátha :D

2010. aug. 24. 21:38
 18/27 anonim ***** válasza:
wowot sztem kb 2000helyröl le lehet tölteni én u torrent magnet linket ajánlok sztem az legjob de máshonnan is le lehet
2010. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2010. aug. 24. 22:01
 20/27 anonim ***** válasza:

Fallout 3!

Fantasztikus játék, már előttem is ajánlották!

2010. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!