Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Modern Warfare...

Call of Duty Modern Warfare 2-ben van lehetőségem visszaállítani 70-es rangomat?

Figyelt kérdés
Ugyanis tegnap sikerült elérnem nagy nehezen a 70-es szintet(alap 70 szint, nem Prestige), de a barátom meg benyomta a Prestige módot mikor nem voltam ott...De nem szeretnék már megint fejlődni, mert az már kicsit uncsi:D Ha valaki tudna benne segíteni, annak hálás lennék!
2010. aug. 23. 19:47
 1/4 anonim válasza:
Én nem cod 6 tozok de a cod 4-gyel játszok és ott 55-ös szint a legnagyobb.HA ott is eléred a max szintet akkor már az is unalmas.Szerintem kezdj egy másik karaktert,de hagyd meg a régit,én is ezt csinálta,;)
2010. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szopacs. nem tudod visszaállítani, végig kell csinálni megint prestige-ben.
2010. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Hát kár érte:D Elsőnek még:itt tudtommal csak egy karaktert lehet csinálni, mivel hát Steam-es a játék:D De talán lesz olyan szerencsém, mint múltkor barátomnak, hogy egy hacker rögtön sima 70-é varázsolta:d
2010. aug. 24. 06:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és jöttek a felfele mutató zöld kezek:)
2010. aug. 24. 06:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!