Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Működnek együtt?

Működnek együtt?

Figyelt kérdés
Megszeretném venni az eredeti minecraftot úgy, hogy a tlauncher is használnám. Működne mind a kettő ha mind a kettő rajta volna a gépemen?

2021. ápr. 20. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
működne... de minek mindkettő? Ha megvan az eredeti, crackelt (nem online) szerverekre ugyanúgy fel tudsz menni, csak fordítva nem működik.
2021. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eredetivel fel tudsz menni nem eredetis szerverre. Ha szeretnéd, persze megtarthatod mindkettőt, de nem szükséges.

Egyébként nekem is eredeti de van fent tört verziós, mert ha saját szerveren állítgattam valamit régen, kellett egy tesztalany, amit a tört kliens szolgáltatott, nem feltétlenül hülyeség.

2021. ápr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Működnek, a Tlauncher-ben is be tudsz jelentkezni a Mojang fiókoddal. Szerintem nem túl praktikus, de ha megszoktad a Tlauncher-t, továbbra is tudod azt használni.
2021. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!