Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 telepítés+patchelés?

The Sims 3 telepítés+patchelés?

Figyelt kérdés

Már vagy 5-ödszörre telepíteném a Sims 3-at (Winreinstall miatt), és mindig rámegy 1 napom a rohadt patchekre. Azt szeretném kérdezni hogy hogy kéne felraknom?

I. (eddig így raktam fel)

1. Sims 3

2. Végigpatchelem a Sims 3-at

3. Crackelem

4. Ugyanígy sorban a kiegekkel

II. Vagy

1. Sims 3

2. Kiegek sorban

3. Utolsó kieg fullra patchelése és csak azt crackelni

Melyik?


2010. aug. 21. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

PirateClub? Én onnan informálódtam és ugyan úgy belegabalyodtam.

Ne aggódj én már 3 napja ezzel szórakozok.

Amúgy ne crackelj, csak a végén.

Tehát.

Alap>Patch>Frissítés>Világ körül>Patch>Frissítés>Luxus lakás>Patch>Frissítés>Álomállások>Patch>Frissítés>Összes crackelése>Egyéni tartalom (SimStore)


Elvileg!

Csak nekem másik alapjáték volt, most arra várok, hogy az lejöjjön ami a PirateClubon van. Amúgy crackelés előtt az eredeti exe-t meg a dll fájlt másold ki valahova, hogy az meglegyen...

Ha sikerül, majd szólok, hogy ment.

2010. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A patchelés meg a frissítés nem ugyanaz? Megadnád a pirates linket (tag vagyok én is)?

Amúgy elég szar a telepítés, elképzelem hogy a sok hozzá nemértő lány nem tudja, még informatikust is hív xD

2010. aug. 22. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit leszedtél játék abba van egy patch a CD-n, utána még nézd meg, ha elindítod a panelt, hogy frissít-e, nekem frissített kettőnél.

De délutánra lejön aztán próbálkozok majd...

Link:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na jovan én feladom... az alapjáték meg a luxus cuccok kiegészítőt, ha felrakom az megy, de az is egy másik fajta alapjátékkal. A többibe úgy sincs sok új cucc...
2010. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őőő, izé... ha még érdekel, közben rájöttem.

Alapjáték+crack, de csak a crack a dll fájl nem kell, aztán én a Világ körült kihaagytam az nem kell, a Luxus lakások telepítésénél megkérdezi, hogy frissítsen-e, igen, aztán crack, a dll fájl megint nem kell, majd az Álomállások telepítés előtt frissít és crack. És működik faszán. Igaz nekem másik alapjáték van, nem az ami a PirateClubon volt.

2010. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!