Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudnám megvenni a sacred...

Hol tudnám megvenni a sacred 2 fallen angelt magyarul?

Figyelt kérdés
Az lenne a legjobb ha valaki egy netes oldalt mutatna ahol meglehet venni. Szállítási díjjal nem lenne gond, Fóton lakom. Néztem Dunakeszin az Auchanban, és még számos áruházban, de sehol nem találtam. Előre is köszönöm!!
2010. aug. 21. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


És már csak 2 további kérdésem lenne:


Ugye ehhez a játékhoz aktiváló kód kell. Ha az én gépemen aktiválom, és játszok vele, utána ugyanazzal a kóddal a testvérem gépén is lehet aktiválni? Vagy meg kell venni mégegyszer a játékot? Nem akadályozná a LAN-multiplayer játékunkat?


Illetve: Melyik fájlal tudom kimenteni a régi karakteremet? Mármint van egy ismerősöm akinél játszottam, és onnan ki lehet másolni a karakteremet, hogy az én gépemen tudjam folytatni? Melyik fájl(ok) lehet(nek) az(ok)?

2010. aug. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!