Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érhetnek valamit a képen...

Érhetnek valamit a képen látható régi játék autók? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

Az első kb 30 éves:

[link]


A második meg 70 év körül lehet:

[link]


2010. aug. 20. 23:12
 1/5 anonim válasza:
Persze... ki ne dobd őket!!! Csak meg kell találnod a megfelelő embert, és jó pénzért eladnod. Én megvenném (a 70 éveset, ha tellene rá...
2010. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben tuti nem adnám el őket, de ugye nem vagyok a helyedben... figy valaki gyűjtő tuti megveszi!
2010. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hat igazabol valamennyit biztos, de miutan ilyen ritka rossz kepeket tettel fel nem sokat tudok segiteni, se az anyaguk nem latszik igazan se semmi.

Ami tuti hogy a 2. vh-ban illetve az alatt nem igen gyartottak jatekokat, amugy is utana köszöntött be a szep lemezjatek korszak azaz a 70 evesre saccolt autot nem igazan tudom hova elhelyezni. A masiknak talan a kereke mintha lemez lenne, de amugy egesz felepitese nem az az igazi bekebeli lemezauto stilus, de mar nem is az ujabbakra hajaz. Ami meg emlitendö, hogy ezeket a kisautos temakat, amiket ugye mecsboxnak is hivunk igazabol csak ´47-ben kezdtek nagy üggyel bajjal gyartani, kis meretben, leven a neve is "gyufasdoboz" a meretre utal(ezek joval nagyobbnak tünnek, de meg viszonyitasi pont sincs a kepeken:S).

Na most az, hogy ezek valamikor megis az altalad saccolt korban keletkeztek nem vitatom, de inkabb nem ertenek vele egyet. De azt hogy esetleg ezek az autok valami hobbi munkai egy ügyes kezü embernek is elöfordulhat.

Keves az info, nagyon keves. Sokat segitene ha tudnam honnan vannak mekkorak es van-e rajtuk valami jelzes es egy sokkal jobb foto.

2010. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pusztán érdekelt hogy van-e értékük.Családi ereklye,nem lesz ez eladva:)

Köszi a válaszokat!

2010. aug. 20. 23:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd holnap leírom az adatokat,és csinálok jobb képeket!
2010. aug. 20. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!