Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 petsben mit kell...

Sims 2 petsben mit kell ilyenkor csinálni? :S

Figyelt kérdés

Nagyon régóta akartam volna játszani vele ,de sajnos nem egészen sikerült. Sims 2 alap már fenn volt a gépen ,csak nem találtam meg a CD-jét (nem eredeti ) ,tehát crackeltem . :)Azután minden jó lett el is indult a játék ,de sajnos ha közösségi területre megyek nem vehetek ruhákat ,és nem hozhatok létre új simeket . :S Ezért letöltöttem egy pachet ,de fölöslegesen mivel így sem lett jó . :@ Most mit csináljak illetve ,még egyáltalán jó lehet? :S Ja,és mindig azt írja ki amikor nem jó ,hogy alkalmazásban hiba lépett fel ,vagy valami ilyesmi . :D

Köszi a válaszokat !


2010. aug. 20. 13:08
 1/3 anonim válasza:
SZerintem azzal lehet a hiba ,hogy másolt cd.
2010. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem igazán a kérdéshez tartozik de ...EMBEREK ha ragaszkodunk annyira egy jatekhoz föleg ilyenhez hogy sims, NFS ,Counter Strike,Mortal kombat,Crysis aminek világszerte nagy neve van....vegyük már meg eredetibe...nem egy nagy was is das de komolyan ...így elismerjük a készitők fáradozását :)
2010. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13:49 -es vagyok....és igy van...aza hiba hogy másolt a CD :)
2010. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!