Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MMORPG játékokban mik azok a...

MMORPG játékokban mik azok a szerverek?

Figyelt kérdés

Honnan tudom, hogy melyikre kell rákattintani, mi a különbség a szerverek között??

Ez annyira bonyolult most így nekem..

Segítsetek!

Előre is köszönöm!!


2010. aug. 20. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos a szerver az mmorpg-n olyan amire lehet csatlakozni =D annyi a lényeg hogy akár ány szerver van annyira oszlik meg szerverek telítettsége. Ha 1 szerveren csinálsz egy karit akkor a másik szerveren nem lesz meg ugyan az a kari. Ugyhogy ne foglalkozz nagyon szerverekkel kivéve ha nem ugyvan h europai szerver ,amcsi szervrer stb...mert akk eura menny. Ammeg nemkell vele foglalkozni..Ha viszont szerveren belül van olyan h channel akkor azzal se kell foglalkozni mert ott viszont meglesz a karid csak arra van a channel hogy nelegyenek egyhelyen olyan sokan amiből az következne h lekapcsolna a szerver vagy befagyna egy adott maprész. remélem segítettem :D
2010. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ööööhh azt hiszem értem:D

nagyon köszi:D:D

2010. aug. 22. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!