Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4-en a Gta San Andreas-ban,...

Ps4-en a Gta San Andreas-ban, hogy tudok indulni a Beat the Cock marathon-on?

Figyelt kérdés

A strandon kellene lennie egy piros henger alaknak. Ez a henger nincs ott, már többször is megnéztem mikor van rá lehetőség, de egyszer sem volt ott a henger. A stamina, izomzat és a bicikli képességem maximumra van fejlesztve?


A kérdés kiírása során jutott eszembe a tüdő kapacintás, lehetséges, hogy ez a probléma?


Youtube-on nem találtam videót a problémámra.



2021. márc. 12. 19:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, az a baj
Nem, nem az a baj
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bicikli skillnek 50%-on kell lennie hozzá, ha jól emlékszem.
2021. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Most látom, írtad, hogy maximumon van. Pedig megnéztem, és elvileg tényleg csak az kell hozzá.


[link]

2021. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak bizonyos napokon jelenik meg, ez lehet gond. De mielőtt neki kezdesz érdemes kimaxolni mindent.


[link]

2021. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kissé triviális dolog, de ugye már eljutottál odáig, hogy be kell menned San Fierroba?
2021. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha valamelyik statoddal lenne gond, azt kiírná játék. Az is lehet gond, amit az előző írt. Csak a Yay Ka Boom Boom küldetés után lesz elérhető, mivel akkor lesz elérhető a sivatag és Las Venturas is.
2021. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már a sztorit kivittem, csalás nélkül majdnem mindent megcsináltam, csak ezt nem, az exportállást nem (a hajónál), a hegyen lévő bicikli versenyt nem meg a taxisofőrködés nincs meg. Beletelt egy kis időbe, de mostmár majdnem maximumon van a tüdő kapacintás is, de még mindig nem jó.

Majd megpróbálok minél több napon lemenni, aztán tényleg lehet az a probléma, hogy a héten csak 1 alkalommal kerül megrendezésre.🤷‍♂️

2021. márc. 13. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén, le van írva a cikkben.
2021. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!