Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon GO-t megéri elkezdeni...

Pokemon GO-t megéri elkezdeni játszani 2021-ben?

Figyelt kérdés

Rendesen fut még? Jól van optimalizálva?

Videójátékfüggő kistestvéremnek gondoltam egy jó ok lenne a kimozdulásra, főleg mivel most nem tudja mivel lekötni magát itthon.



2021. márc. 10. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyik függőséget a másikkal helyettesíteni, nem tudom mennyire szerencsés, én játtszom, itt a városban is azért eléggé van aktivitás, és sok feature-al bővült a játék a kezdete óta.
2021. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb városokban igen, falun nincs értelme.
2021. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes opció, én lehet mással próbálkoznék. Valamilyen sportot megkedveltetni vele. Kosárlabda, tenisz, biciklizés, foci stb.
2021. jún. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Én Pokemon gozok 2021-ben. 2016-ban kezdtem, abbahagytam, mert a telefon szar volt hozzá, új telómon fut rendesen, 2021-ben újra kezdtem.


Viszont szerintem nem jó egy függőnek, nahyon sok figyelmedet elveszi, ha kint is akarod játszani, az, ha gym-ben küzdesz, ha pokemonokat kapkodsz el és igazából nem igazán mozogsz, mert folyton megállsz.


Én reggel és este séta közben ha pokestophoz érek, megpörgetem, ebédszünetben meg elalvás előtt meg otthon az ágyban lapkodom el a pokemonokat.

2021. aug. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És szinzén otthon harcolok
2021. aug. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg remek otlet, aki azt irja hogy otthon/egyhelyben gozik, az nem erti a jatek lenyeget.
2021. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat, az a gond, hogy a lótás-futásban nem mindig érek rá megállni az utcán, hogy harcoljak a gnen, hogy gymbe tegyem a pokemonomat, harcoljak a rakétacsapattal, pokemonokat kapjak el, raideljel, stb.


Kutyasétáltatás közben szoktam megpörgetnina poke stoppokat és itthon elalvás előtt meg csatázok meg pokemonokal kapkodok el.


Tényleg sok időt elvesz az, ha az utcán aktívan játszol, főleg kutyasétáltatásnál nem jó, ha mindig megállsz.

2021. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

„és igazából nem igazán mozogsz, mert folyton megállsz.“


Én néha Pokemonok elkapása és gymekkel való foglalkozás nélkül csak tojást keltetek és a buddy kilométereket gyűjtöm. Ez úgy néz ki, hogy fogom a telefont, egy remek cipőt és sok-sok kilométert sétálok.

2021. aug. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8, és ehhez sem kell megállni az utcán.


Én is indulás előtt berakom az inkubátorba a tojást, megetetem a buddyt, aztán megyek is.


De ha valaki függő, az bizony megáll minden gym mellett, meg pokemonokat elkapni, meg a rajétacsapattal küzdeni, az tényleg nem hasznos mozgás.


A séta akkor ér valamit, ha rendesen mész gyors tempóban, nem akkor, ha vánszorog az ember meg folyton megáll, aki meg függőséggel küzd, az nem fogja tudni a telefont 1-2 órára a zsebében tartani.

2021. aug. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!