Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! Működhet így még valaha...

Üdv! Működhet így még valaha a Spore, vagy megint fel kell telepítenem?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy torrentes a játék, szóval nem nagyon kell engednie feltelepíteni, se patch-et, se kiegészítőt.

Nem is enged..

De voltam olyan hülye és bepróbálkoztam. Már csak azért is meg egy kiegészítőt sikeresen felraktam, bár igen nagy művelet volt.. pontosan az a kalandos kiegészítő volt, nem amelyik új testrészeket ad.

Nos a helyzet most az, hogy gondoltam kipróbálom ezt egy patch-el. Felraktam a legelsőt, nem indult a játék, crack-eltem megint, akkor elindult, de kb amint beléptem a játékban valamilyen almenübe, hibajelentéssel ki is lépett. Na jólvan mondom ez bukta, de azért feltettem a 2. patchet is. Itt már konkrétan kiírta, hogy másolt vagy korrupt a cucc...

Lehet ezzel még valamit kezdeni? valaki tud valami ügyes hacker megoldást, hogy hogy lehetne mégis működtetni?


2010. aug. 17. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Töröld le az egészet, almappákat, mindent az égvilágon, ahol csak lehet mappája a játéknak és próbálkozz meg újra a feltelepítéssel. Ha lecserélt fájlokat a patch, márpedig gondolom hogy cserélt le, akkor reménytelen.

-Csak reinstallal oldható meg.

2010. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden patch-hez, kiegészítőhöz külön crack kell, szóval próbálj meg cracket találni a kérdéses patch-hez/patch-ekhez. Ha nem találsz, akkor marad az újratelepítés, illetve megvenni az eredetit.
2010. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz szépen !

Most az a helyzet, hogy kerestem hozzá egy rakás crack-et, csakhogy egy se képes letöltődni...

Tudnátok adni egy rendes orrentet vagy letöltő oldalt ahonnan el tudnék indulni vagy le tudnám tölteni a crack-et legalább az 1-es meg a 2-es patch-hez?

2010. aug. 17. 23:42
 4/4 A kérdező kommentje:

Oksa, megvagyok, találtam crack-et az 1-es meg a 2-es patch-hez, be is raktam őket egymás után és így megy is a játék gond nélkül.

Ha így folytatom a többivel akkor valószínűleg ne mlesz gond. Kösz a segítséget :)

2010. aug. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!