Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmeraman mi haszon van...

Farmeraman mi haszon van abból ha van tyúkólom? Adtam nekik búzát, vizet. De ebből nem lesz semmi hasznom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
lesznek kiscsibék, amit eladhatsz, csak katt az ugráló házra,(ha ugrál), vagy add el a piacon
2010. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még nem mehetek a piacra mert 2-es szintű vok. De írja az a matula bá is hogy kattintsak a tyúkólon az etetőtálra. de nekem még nincs olyan gomb ott még.
2010. aug. 17. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért nincs, mert nincs táp az ólodba, de én tanácsolok neked valamit ne játsz vele, mert nagy szemétség az egész vagy ha gondolod, én át engedem neked az én farmomat, én a 17.szinten tartok, már úgyse használom, nagyon szép lett, de meguntam.
2010. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem kell köszi. de miért untad meg?
2010. aug. 17. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudom,már unalmas volt.....
2010. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, ha adtál nekik kaját, meg inni akkor megvárod hogy kiteljen a 100X lesz egy cumi katt rá és mire árulhatod addigra lesz egy csomó, ja és ha a farmodon vagy és jön egy felkérés h tyuk kell, pénzért oda is adhatod
2010. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!