Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan játékok, mint a Half-Life?

Olyan játékok, mint a Half-Life?

Figyelt kérdés

Amiket keresek: gondolkodós részek, érdekes feladványok, kihívást biztosító, de egyáltalán nem idegölő és lehetetlen lövöldözések.

Amiket a legkevésbé sem keresek: csőhentelés, II. világháborús sztori (sőt, igazából semmiféle háborús cucc nem kellene, bár egy terroristák vs. FBI stílusú gém elmegy).


Plusz, nem feltétlen kell FPS-nek lennie, bár a legjobb az volna. A hangsúly a "logikai feladványokon" van.


2010. aug. 16. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Talan megprobalhatnad a Fallout 3-t. En unasig nyomtam. Grafika es a hangulat lenyugozo. Tulajdonkeppen egy RPG-FPS.

Szerintem meg Szalacsi is jatszana vele. Van benne rola szo objektumrol meg atomtamadasrol boven. :D

http://www.youtube.com/watch?v=pAN0ByjSsV4&feature=related

2010. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elozo Fallout 3-parti vagyok. Ez mondjuk nem a logikai resze, de a jatek motorjarol sok minden kiderul ha megnezed:

http://www.youtube.com/watch?v=7DkuKI7eV0I&feature=related

Logikai feladvanyban sincs hiany a rengeteg kuldetes miatt, no meg aztan sok computert kell majd hack-elni!

Jo szorakozast!

2010. aug. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon ajánlom a Bioshock nevű játékot!

Fantasztikus hangulatú és grafikájú FPS, rengeteg gondolkodtató résszel. A második része már nem jó, az már főleg agyatlan hentelés.

2010. aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen mindkettőtöknek, jól néznek ki ezek a játékok, csak aztán eldöcögjenek a gépemen...:-D
2010. aug. 16. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!