Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen kartyat érdemes gyűjten...

Milyen kartyat érdemes gyűjteni. Pokemon, Yu-Gi-Oh?

Figyelt kérdés

Sziasztok


kérdésem a következő : gyűjteni szeretnek,de nem tudom mit erdemes. Mindenképp kártyákat szeretnék. Ti csináltok ilyesmit? Ha igen mit?

válaszokat koszonom



2021. jan. 26. 18:54
 1/10 anonim válasza:
63%

Am hány éves vagy? Mert 7évesen gyüjtöttem én kártyákat és 16év alatt nem lehet regisztrálni. De mindegy.


Én ilyen focis kártyákat gyüjtöttem amikén rajta van a focisok arca és mindenféle infó.

Ilyen fifás kártyák voltak. Asszem még most is árulják újságosoknál vagy éjjel nappali abckben.

2021. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
24vagyok. És azt látom hogy egy lapot 50 100 de több euróért is eladják.
2021. jan. 26. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Én tapasztalatot szeretek gyüjteni, hogy ne tárgyakat mutogathassak, hanem törréneteimet mesélhesem egy sörözés alkalmával🤷🏻‍♀️
2021. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami drága azt most se kapod meg olcsón, ami meg olcsó abból annyi van hogy sosem lesz valódi értéke.
2021. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg a boost erek?
2021. jan. 26. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Egyiket sem igazán "érdemes", azt amelyik tetszik
2021. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Anyagi szempontból egyáltalán nem érdemes, szinte kizárt, hogy igazán értékes lapot húzzál be, amiből megtérül a többi pár száz ára. Ráadásul a japán kártyajátékoknál bizonyított tény, hogy az európai paklikba sokkal-sokkal kevesebb ritka lap kerül, mint a japán vagy amerikai paklikba.
2021. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Én anno Dragon Ball, Sailor Moon és Inuyasha kártyákat gyűjtöttem. 30+ vagyok és még mindig megvannak. Örök emlékek és nem tartom cikinek őket. :)
2021. jan. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha a pénzért csinálod nem éri meg.
2021. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

A gyűjtés első sorban a szenvedélyről szól, ami az adott dolog iránt érzett szereteten, rajongáson alapul.


Avagy ezért képes valaki több százezret, akár milliókat kiadni egy kártyáért, ami amúgy nem jó semmire.


Bevételed ebből nem lesz, ebbe sokat is kell fektetni, hogy egyáltalán legyen esélyed ritka kártyához jutni, amit eladhatnál. Nem túl sanszos, hogy a nap végére termelsz profitot.

2021. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!