Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a sims2be?

Miért nem megy a sims2be?

Figyelt kérdés
mobilt és mp3 akarom és a többi kódal is szoktam ugy csináltam most os szokásos ahogy beírtam a boolprop testingcheatsenabled ture enter shift nah klik a simre és h nah volt egy csomo minden csak mp3 és mobil nem nah klikeltem a bövebbenre és ott se semmi máshol meg azt olvastam h oda kell klikelnem de nekem nem jött be semmi hasonló mit kell csináljak h bejöjön vagy tudok vásárolni is
2010. aug. 14. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szebben fogalmaztál volna, talán válaszokat is kapsz és meg is értjük mit akarsz, de lehet csak én nem fogom fel, hogy most tulajdonképpen mit is írtál itt te le. (Vesszők, kérdőjel, pont.) És ami a legfontosabb:


-ÉRTELEM

2010. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ez tényleg elég zavaros.Hogy szépen fogalmazzak.Amúgy én is próbáltam kóddal.De ha nincs meg a kiegészítő akkor nem fog menni. Nekem eredeti alapjáték és másolt kiegészítővel ment. (The Sims 2 - Egyetem,University)
2010. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!