Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3-A letöltött dolgokat...

Sims3-A letöltött dolgokat feltelepítettem a játékba, utána le lehet törölni a gépről, a Downloads mappából? Vagy elvesznek a letöltött tárgyak stb?

Figyelt kérdés
Telepítettem a letöltött dolgokat,de túl sok helyet foglal a gépen,és így ha elindítom a Sims3-at minden működik aztán mikor családot szeretnék létrehozni és a haat,vagy a ruhákat akarom kiválasztani,lefagy és kék lesz a képernyő,utána a gépet se tudom normális kikapcsolni.:/ Tudom,hogy elég kevés hely van a gépen,de míg nem töltöttem fel a cuccokat,tökéletesen működött. Szóval letörölhetem a Downloads mappából a dolgokat? Köszii.
2010. aug. 14. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kitörlöd a letöltéseket a Downloads mappából, igen, el fognak tűnni a játékból. Inkább selejtezz, nézd végig, hogy melyik kell nagyon, melyiket tudod hanyagolni, és azokat, amik nem kellenek, töröld ki.
2010. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is rengeteg letöltesem van a sims 3-hoz.En is fetem ettöl,ha kitörlöm eltünnek,de egyszer kiprobaltam es nem tünnek el ň,ha telepitve vannak akkor nugodtan kitörölheted. Garantálom,hogy nemtünnek el!!!!!!!!!Amugy a telepitett fájloknak megvan a külön helyük a c/Documents/Electronic arts/The Sims 3/DCbackup mappában mar package formában.
2010. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elnézést akkor, nem jól tudtam.
2010. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!