Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek azok a video játékok,...

Melyek azok a video játékok, amikre azt mondanátok, hogy olcsó játék hülye gyerekeknek? Ha lehet, indokoljátok is meg!?

Figyelt kérdés
Sőt, ha valami népszerű játékról van szó, annak még jobban örülök.
2020. dec. 26. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát én az ilyen Minecraft meg Fortnite meg hasonló semmire való játékokat szoktam ilyenként kezelni.
2020. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából szerintem a Fortnite vált azzá, de az is csak a közösség miatt. Alapjáraton szerintem nem egy rossz játék, az elején még én is játszottam vele, de a fejlesztése egy olyan írányt vett, hogy kielégítse, a főleg gyerekek, által meghatározott célközönséget. Elég a táncokra meg a skinekre gondolni.

De régen is úgy volt, hogy kinéztek valamit maguknak az emberek és azt mondták, hogy ez gyerekeknek való, anno pl a minecraft volt ez. (Bár ott a fejlesztők nem járultak direkt hozzá, hogy addiktív legyen és, hogy kielégítség a gyermek közönség igényeit, az érettebek figyelmen kívül hagyásával). Egyszer, valamikor, a Fortine is le fog járni, és jön valami újabb, de remélem egy fokkal értelmesebb lesz annál, hogy lelöjjük a másikat és hülye emote-ot nyomunk hozzá...

A fortnite egyébként már csak azért is válhatott népszerűvé mert ingyenes és aránylag aranyos (???) látvány világát meglátva a szülök is szívesen engedik oda a gyereket, mint pl egy CoD elé

2020. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
84%
free mmorpg + micro pay
2020. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
mindent ahol a mikro tranzakciók befojásolják a játékmenetet. Például amiért biztos lepontoznak World of Tanks. ami alapjáraton kiváló játék de nagyon elcseszték
2020. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik mobilos idle/afk játék. Bár azok pont nem olcsók ha az embert bevonzzák. De "játékmenetileg" tényleg csak hülyék játéka(raid shadow legends, afk arena stb stb stb). Free MMO-k ahol van auto battle, auto pathing... nevet nem tudok mondani mert olyan felejthető bénaságok de a PlayStoreon van elég. Harry Potter Hogwarts Mytery. Nem lehet szavakkal leírni. Ki kell próbálni.

Őstintén a mobil játékok nagy része ilyen:/

A Fortniteot meg a Minecraftot nem sorolnám ebbe a kategóriába, mert ja, főleg gyerekek játszanak vele de azért annyira nem lebutított ócska szarok.

2020. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pl neko atsume használatához nem kell többdiplomás fizikusnak lenni.
2020. dec. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Brawl stars, foetnite, lorda mobile és barátai
2020. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Brawl stars, fortnite, roblox
2021. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
Az összes Candy Crush-szerű játék a fentieken kívül.
2021. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!