Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Play Station 2 Emulátor....

Play Station 2 Emulátor. Valaki tud segíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hellosztok. Arra szeretném megkapni a választ, hogy miért lassú a ps2 emulátor a gépemen? Rendszerkövetelménye megvan, sokkal nagyobb a gépem is mint ami kell neki. Megnyitottam a Tekken4-et, a videó jó volt tökéletesen ment, a menüben is, de mikor elindítottam a játékot, csíkok mentek benne és nagyon lasú volt. Valaki tudna segíteni?
2010. aug. 13. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a PS2 emulátorok ilyenek. A géped sajnos túl gyenge hozzá. Nagyon brutális gép kell neki, de még a PS1 emulátornak is, mert nehéz optimalizálni. Semmit nem tudsz csinálni.
2010. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

haveromnál is pont ez van csak a Tekken 5-be!

nincsen tökéletesen működő Play Station 2 Emulátor ebbe bele kell nyugodni!

2010. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


EZt olvasd el,magyar nyelvű útmutató.Nekem nincs veszett erős gépem de miután elolvastam ezt az útmutatót,átkonfiguráltam az emulátort és sokkal jobb volt a teljesítmény.Persze ez függ a játéktól is,Pl egy Tekken könnyebben menne mint egy GTA.Hiába van nagyon erős géped,akkor is szaggatni fog ha nem konfigurálod át az emulátorodat.Olvasd el,én ez alapján állítottam át az emulátoromat és tényleg sokkal jobb lett.Ha erős géped van és tökéletes a beállításod = Minimum 80% sebességet eltudsz érni,azért a mai PS2 emulátor az már tud valamit

2010. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az 1-2 válaszolónak üzenem, hogy van jó PS2 Emulátor, mert ismerősömnek tökéletesen fut ugyanezekkel a beálításokkal, és kisebb a gépe mint nekem, az utolsónak pedig köszönöm, meg fogom nézni.
2010. aug. 13. 23:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem még most sem jó, most már nem hogy lassú, de még be sem jön. Mindent úgy állítottam be, ahogy le van írva, de mikor megnyitom akkor csak fekete kép és nem megy tovább, azért köszi a segítséget.
2010. aug. 20. 13:28
 6/6 anonim válasza:
Van tökéletes csak kell egy olyan procu ami kompatibilis az emlátorokkal. Ha egy olyat veszel, ami a VirtualPC-vel kompatibilis, akkor nagy valószínűséggel a PCSX-el is az lesz. De ez nem biztos.
2011. jún. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!