Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-hoz kéne segítség, mit...

Sims 3-hoz kéne segítség, mit tudnék csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyonnagyon fagy az egész játék. Lassú és élvezhetetlen. Újratelepíteném, de kell belőle az összes feltelepített ruha, haj meg berendezési tárgyak.. már azoknak is háromnegyedét töröltem, hátha az lassítja. Volt vagy 10 mentett játékom, abból is letöröltem mindet. Kettő maradt ami nagyon kéne. Mit tudok csinálni akkor, ha az a két mentés szeretném, hogy megmaradjon, valamint a feltöltött cuccok is bentlegyenek? A játék nem eredeti! Kérem aki tud, segítsen!
2010. aug. 12. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bírja a géped (elég brutál rendszerkövetelméyne van), így viszont akárhányszor újratelepítheted, nem fog menni.
2010. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na akkor ezekszerint eltoltam a kérdést.. Feltelepítés után teljesen jól működött.. Folyamatosan játszottam vele. Aztán pár hétig hanyagoltam, aztán mikor újra próbáltam játszani, eszméletlenül lassú volt..
2010. aug. 12. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem töltöttél le nagy méretű file-okat a gépre? Az is tudja lassítani.


Frissítsd a játékot is, hátha segít.

2010. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
újratettem és semmi.. a feltöltött ruhák hajak lassíthatják? :s
2010. aug. 13. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!