Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow Arénára mi a legjobb taktik?

Wow Arénára mi a legjobb taktik?

Figyelt kérdés

Hunter + Resto dudu-ra,hogy mit,hogy csináljanak?

ui.Mi az a nuke-zás?:)


2010. aug. 12. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

nukezés amikor az összes nagy instantú cd-s szarod bele b*szod az ellenfélbe még a meccs kezdetén.

Hunter + resto dudura meg azt mondom nem valami kiegészítő páros, de működhet, resto dudu gyökerezzen sokat.

2010. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egy mostani metagame-ben az LSD a fotm setup, a droodot nem lehet CC-zni, destroval az ele egy gcd alatt összecsuk bárkit, afflival meg olyan színergiájuk meg kontrolljuk van, hogy nem tudsz mit kezdeni ellene; breast cleave-et, wizardcleave-et facerollozzák, melee teamekre ott az aoe root, amit az UA miatt csak freedommal lehet leszedni, talán csak az RLS/RPS a countere, de azzal az EU ladderen alig játszik valaki, esetleg még arcade RMP megveri, de ahhot Orangemarmalade meg Hydra szintű skill kell.
2010. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Úristen, az utolsó marha nagy kocka lehet.

Viszont én is, hogy megértem :)

2010. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!