Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen van olyan hogy ugy...

Steamen van olyan hogy ugy lehet jatszani barátokkal hogy csak egy valakinek van meg?

Figyelt kérdés
Ha van akkor milyen játékokkal lehet?

2020. dec. 1. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Cs go

Az pl ingyenesen is letölthető. De olyan hogy csak egy embernek keljen letölteni, olyan nincs. Ingyenes játékok szerintem még akadnak.

2020. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

azt hiszem, hogy úgy kell rákeresni, hogy "local co-op"

De akkor egy gépen tudtok játszani. Ilyen pl. a Cuphead.

2020. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van a steamen egy Remote Play Together nevű funkció, amivel az egyik fél át tudja streamelni a játékának képét a másiknak, így ő is tudja irányítani anélkül, hogy mindkét embernek meg kéne vennie.


Itt felvannak sorolva azok a játékok, amik támogatják ezt a funkciót.


[link]

2020. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. dec. 2. 00:56
 5/7 anonim válasza:
az úgy nevezett "család" funkcióval lehet ami azt jelenti, hogy a beállításokba bekapcsoljátok ezt a funkciót majd mind kettő embernek be kell lépnie a másik account-jába. Youtubon van erről videó is.
2020. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
70%
Haverokkal így játszottunk együtt a The Forest-el. Nekem volt csak meg. Megosztottam velük, letöltötték aztán a steames mappában be crackelték.
2020. dec. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Haverokkal így játszottunk együtt a The Forest-el. Nekem volt csak meg. Megosztottam velük, letöltötték aztán a steames mappában be crackelték"


Milyen oldalrol töltöttétekle azokat ami ahoz kell hogy crackelve legyen?

2020. dec. 6. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!