Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a cod modern warfare...

Róbert dávid kérdése:

Megvettem a cod modern warfare battle net en és nem indul? miért? help!!

Figyelt kérdés
Tehát feltelepítettem és mikor rámegyek hogy play azt irja game is running és visszamegy a play gombra és nem indul el a játék. probáltam frissiteni minden drivert ugysem. repair and scan ugysem.Mit csináljak?

2020. dec. 1. 15:17
 1/7 A kérdező kommentje:
segitsetek légyszi!!
2020. dec. 1. 16:16
 2/7 anonim válasza:
64%
inditsd el a feladatkezelot mivel fut a jatek azt irja ki csak angolul, zard be a jatekot es indijjjad ha ez se mukodik akkor gep resi😩😩
2020. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értelemesebb választ?
2020. dec. 1. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg adminisztrátorként futtatni, néha segít, illetve a gépen a felhasználónevedben nincs speciális karakter? Ugyanis igaz főleg régebben, de még manapság sem kizárt dolog, hogy pár játék abba akad bele, hogy pl Dokumentumokba akarna létrehozni mappát a mentéseknek, de az elérési útvonalban speciális karakter van, amit nem tud rendesen kezelni.
2020. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincsen speciális karakter,probáltam rendszergazdaként futtatni így sem indult el :(
2020. dec. 2. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Háttérben sem indul el feladatkezelőben?

Mindenesetre ezt találtam, szerintem próbáld meg a 9-es ponttal kezdésnek

[link]

2020. dec. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget,remélem működni fog !
2020. dec. 2. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!