Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA IV és a GTA:Episodes...

A GTA IV és a GTA:Episodes From Liberty City miben különbözik és miben azonos?

Figyelt kérdés

Eddig nem találtam választ,remélem ti tudtok segíteni.

(Úgy hallottam,hogy valami kiegészítője)


2010. aug. 11. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

-Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned


Egy új főhőst és sztoriszálat vonultat fel, több, mint 10 órás játékidőt biztosítva! Az új főhős Johnny Klebitz, aki egy motorosbanda tagja, találkozik az alapjátékban megismert karakterekkel is (Niko és kuzinja is feltűnik a küldetésekben), de persze rengeteg új stílusos forma teszi tiszteletét történetünk során


A motorok fizikája és irányítása kapott egy komoly ráncfelvarrást, hiszen a kiegészítőben a kétkerekűeké a fő hangsúly, éppen ezért érkezett 17 új jószág. Kapunk új fegyvereket is, új minijátékokat, sőt 5 új multiplayer módozatot is összeállítottak


Két bökkenő van; az egyik, hogy a kiegészítő nem épül bele az alapjátékba, hanem különállóan fut (persze szükség van az indításához a sima GTA IV-re), így a kiegészítős újdonságoknak nyoma sincs Niko kalandjaiban.


-Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony


A főszerepben Luis Lopezt köszönthetjük, aki a nightklub mogul, Tony "Gay Tony" Prince asszisztense, de persze hősünk korántsem egy ártatlan lélek, hiszen a bűnözést sem veti meg -- ahogy fejlesztők fogalmaztak félállásban gengszterként tevékenykedik. Az új epizódban tehát ahogy azt már megszokhattuk ismét nagy szerepet játszanak a fegyverek (méghozzá jó sok új alkalmatosság) és a gyilkosságok, s minden ami miatt a sorozatot szeretjük, ráadásul az éjszakai élet komolyabb bevonásával új játékelemek is előkerülnek.

2010. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszömöm szépen a választ.

Közben felmerült néhány kérdés:

-A sima GTA IV-nak mennyi a játékideje?

-A játékban a térkép az ugyanaz a GTA IV-ben is?

-a grafika is ugyanaz?


igazából lehet,hogy hülye vagyok ezekhez,mert nem igazán értem,hogy a GTA IV-nek most van 2 része(The Lost+The Ballad) vagy pedig a GTA IV egy külön játék és ez a 2 rész ez ugyanaz,csak más a főhős és a történet)


és ez a legfontosabb kérdés,amit utoljára írtam.


Erre tudsz választ adni?(Az eddigieket mégegyszer köszönöm)

2010. aug. 11. 11:27
 3/12 anonim ***** válasza:

-a térkép ugyan az

-a grafika ugyan az


A "Sima" GTA 4

-ha csak a story vezetö küldetések csinálod meg akkor 25-30 óra a játék idö!

a story vezetö küldetések a játék 60% teszi ki!


a maradék 40% a mellékküldetések! az még rátesz a 25-30 órára egy olyan 15 órát!(a melléküldetéseket nem müszály megcsinálni)


Orgyilkos küldetések- 9 küldetés (2%)

Little Jacob küldetései- 10 drogkézbesítés (2%)

Véletlen karakterek küldetései - 10 küldetés (5%)

"Rejtett csomagok" - 200 galamb elpusztítása (2,5%)

Különleges ugratások - 50 ugratás (2,5%)

Utcai autóversenyek - 9 verseny (2%)

Brucie emailben küldött autólopásos küldetései - 10 autó (2%)

Stevie SMS-ben kért kocsii- 30 autó (2%)

Most Wanted - 3x10 legüldözöttebb személy meggyilkolása (2,5%)

Bűnüldöző küldetések - 20 "aktuális" bűneset lerendezése (2,5%)

Szabadidős tevékenységek teljesítése barátainkkal- Little Jacob (6), Brucie (7), Packie McReary (6) (5%)

Egyéni szabadidős tevékenységek - billiárd, bowling, darts, QUB3D játékgép (5%)

2010. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értem,szóval akkor az eredeti kérdésre az a válasz,hogy majdnem egyforma a 2 játék,csak a története más(meg ugyebár a küldetések és a főhős)


nekem csak ez kellett,mert én a grafika/autók/élvezet miatt veszem majd meg,nem a küldetések miatt:)


Köszi a segítséget

2010. aug. 11. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Az episodes from liberty az két dlc-t tartalmaz. A lost and damned-et, meg a ballad of gay tony-t. A dlc a megjelenés után kiadott extra fejezetek (más játékoknál mondjuk dlc +multi pályák, fegyverek, játékmódok, stb). A gta IV dlc-i abban különböznek egy "átlagos" dlc-től, hogy egyenként 10 órásak, szóval kitesznek egy-egy sima játékot, de a gta 4-hez képest azért rövidek. A főszereplők mások, amúgy a világ, a grafika ugyanaz. Plusz van néhány játékmenetbeli eltérés a sima gta 4-hez képest.
2010. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha nem a küldetések miatt veszed meg akkor mért kérdezted a játékidőt? :D
2010. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát szeretném megcsinálni a küldetéseket is,de nem az az 1.
2010. aug. 12. 17:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy az autók is ugyanazok mindkét játékban?
2010. aug. 12. 17:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Néhány új van, de ne gondolj nagy dolgokra, szóval inkább azt mondom, hogy igen, ugyanazok.
2010. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 12. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!