Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Left for Dead 2-vel akarok...

Left for Dead 2-vel akarok játszani Garenan de nem tudom hogy honnan szedjem le a megfelelő játékot és a megfelelő patcheket hozzá!? Linkeket várok

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd le steamről. Beírod google-ba, hogy steam, az első link az lesz, és ot lesz az oldalon hogy download steam. Ha lejött, akkor csinálsz egy accountot magadnak, A Store-ban lesz egy kereső, beírod hogy left 4 dead 2. És ott lesz a játék. Menj rá arra hogy megvásárlás. Töltsd ki a bakkártyaadatokat, letölti, és már játszhatsz is az eredeti l4d2-vel.
2010. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha nem akarom megvásárolni?
2010. aug. 10. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem is tudsz vele játszani... Boltban 4000 Ft, az nem pénz érte.
2010. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De lehet úgy is játszani vele nekem azt mondták tört verzióval..
2010. aug. 10. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hallottam olyanról, de ahhoz még 3 embert kell szerezned, hogy tudjatok játszani, mert úgy nem lehet, hogy public szerverre felcsatlakozol... Szenvedés az egész, sokkal jobban jár az ember, ha eredetivel játszik.
2010. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!