Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ennyire peches hogy lehetek,...

Ennyire peches hogy lehetek, hogy mindig csak hármas találatom van hatoslottón?

Figyelt kérdés
Mindig csak a minimális nyereményt, találatot értem el skandi, hatos, és eurojackpoton. Tudom nincs rá logikus magyarázat, de eléggé bosszantó, hogy legalább 1-2 számmal többet nem sikerül eltalálni. Viszont a hatos esetében is hiszek a főnyereményben, mert három találat is találat. Nektek mi a véleményetek erről?

2020. okt. 20. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagymuternek sikerült a hatos lottón az ötös találat egyszer, és én is látom, hogy a többi lottóval ellentétben itt viszonylag könnyen lehet nyerni. Mondjuk a skandinávon se nehéz találatot szerezni, de az ötös lottót és az eurojackpotot ignorálnám. Természetesen az lenne a legjobb hosszútávon, ha nem lottóznál, de végülis nem drága egy szelvény és ezeken a lottókon valamivel könnyebb nyerni (ezalatt a telitalálatot, vagy a -1 ; -2-es találatokat értem, mert azok szoktak nagyobb összegeket adni).
2020. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Múltkor egy idős néni mesélte a fodrászomnál, hogy nyert volna skandin 85 milliót, ha a papírra felírt számait feladja. Azóta is azokkal játszik. Én nem tudtam volna megémeszteni.
2020. okt. 20. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, örökre dühös lennék magamra, nem is tudom, mit csinálnék, ha egy nyertes szelvényt elvetnék. Mondjuk fene se tudja, más megemészteni ilyet egy 20 évesnek, meg más egy 70+ éves néninek. Az én nagymuterom csak azért lottózik, mert amúgy 80 éves korára nem tudja magát lekötni más izgalmas dologgal.
2020. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hatoslottón a 4 találatos legutóbb 6405 Ft-ot fizetett. Ez nem túl csábító összeg a számok 2/3-ának eltalálását figyelembe véve. Épp ezért nem is játszok hatost.
2020. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az esélyek elég nagyokat ugranak, mármint pl a 4-esnek sokkal-sokkal kisebb az esélye mint a 3-masnak és agy tovább.


Amúgy én azért néha azokat is sajnálom mikor pl valakinek az 5-ösön 4-ese van, jó örül a ynereménynek, de belegondolni, hogy ha csak még egyet talál akkor milliárdos... na ez igy kegyetlen. :D

2020. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 23 évesen bele őrülnék.
2020. okt. 20. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként két történetet én is tudok mesélni.

Egyik apumékkal esett, ugye brigádokban dolgoztak és közösen minden héten adtak fel lottót fix számokkal, de sok éven keresztül. Aztán nem nyertek sose, megálltak, és azon a héten mikor először nem adtak fel 4 számot kihúztak.


A másikat meg egy ismerősöm mesélte, ez még régebbi történet, mert akkor még gyerek is feladhatta a lottot. Szóval annyi volt a lényege, hogy szülei elküldték feladni, de ő meg ehelyett elfagyizta a pénzt és nem adta fel, aztán pont akkor nyertek volna egy komolyabb összeget vele, saját elmondása szerint akkor kapott ki életében legjobban :D

2020. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na én ezért nem merném mamám pénzét másra költeni :D
2020. okt. 20. 23:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a mesék tartják életben a szerencsejátékokat.
2020. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!