Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem hajtják végre a...

Miért nem hajtják végre a simek a kiválasztott cselekvést? (Sims 2)

Figyelt kérdés

Már több éve játszom a Sims 2-vel a jelenlegi felállásban (kiegészítők, custom contents), de még soha nem volt ilyen problémám.


Miután kiválasztottam a cselekvést, a két sim elkezdi végrehajtani, de pár másodperc múlva hirtelen abbamarad, eltűnik a cselekvéssorból, és a két sim kicsit arrébb "teleportálva" egyenesen áll és bámul a semmibe. Ez nem minden cselekvésnél van így, eddig a lassúzásnál, a kanapén és az ágyban összebújásnál vettem észre (utóbbi kettőnél nem is maradnak ülve/fekve, hanem ott is a következő pillanatban már állnak), a beszélgetésnél, viccmesélésnél, csókolózásnál nem volt ilyen gond.


Előtte az egyik sim használta a vudu babát más simeken, illetve egy másik szomszédságban használtam a boolprop snapobjectstogrid csaláskódot, nem tudom, hogy bármelyiknek is lehet-e köze a történtekhez, de csak ez a két dolog olyan, amit ezelőtt nem használtam, custom contentet se töltöttem le mostanában, ami miatt lehet ez a bug.


A segítséget előre is nagyon köszönöm! :)



2020. okt. 17. 19:40
 1/1 A kérdező kommentje:
Már megoldódott :)
2020. okt. 18. 01:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!