Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem találkozik az a 2...

Miért nem találkozik az a 2 család a sims3-ban amiket én csináltam?

Figyelt kérdés

Próbáltam megsimertetnu őket mindenhogy,elvittem őket közösségi helyekre,próbáltam ,,szokszédolni",de amikor az egyik család,,nál" vtam,akkor a másik csalág nem volt rajt a ,,térképen" amikor meg a másiknál próbálkoztam,akkor pedig az nem volt...

hogy tudnak találkozni?

előre is kösz


2010. aug. 7. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán ha a családból egy egy tagot ugyanarra a munkahelyre teszel akkor ott összeismerkednek és át tudod hívni őket telefonon.


Nekem eddig a szomszédolás egyébként bejött, nem tudom mi lehet a probléma :(

2010. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már próbáltam,de nem jött be :/

majd ma kipróbálok vmit

2010. aug. 8. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nincs rajta a térképen, mert két külön játékban játszol. Attól még, hogy ugyanabban a városban vagy, a két játék nem függ össze.

Lépj be az egyik családhoz, ott lépj be a Városszerkesztőbe, és ott költöztesd be a másik családodat egy házba. Így viszont az a család, amelyiket átköltöztetted, úgy fog megjelenni, ahogy a játék legelején megcsináltad őket. (Tehát nem nőttek, nem vállaltak munkát, semmit nem csináltak.)

Ha a jelenlegi állapotukban akarod átköltöztetni őket, akkor mindegyiket el kell mentened a tárolóba, és aztán egy családot csinálni belőlük. Ez kicsit bonyolult.

Hát, remélem érthető voltam, sok sikert! :)

2010. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de akkor ezek szerint hiába csinálok több családot,egyszerűen nem fognak találkozni sehogyse,csak ha összeköltöztetem őket? ez így nem jó :/
2010. aug. 8. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Az utánamszólónak igaza van. Én mondjuk nem játszottam eddig két családdal a játékban, mindig csak megalkottam egy másik családot akivel össze akartam hozni őket, beköltöztettem őket egy házba majd a "fő" családom egyik tagját elvittem oda látogatóba.... így biztosan működik a dolog.


Szerintem fogadd meg előző hozzászóló tanácsát ha meg akarod tartani a jelenlegi állapotát a családnak. Költöztesd össze őket, majd költöztesd szét őket. Így csak az egyikkel fogsz tudni játszani, de legalább látni fogod őket folyamatosan, egy időben öregszenek a többiekkel, halad tovább az életük stb...

2010. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!